Власти России уже мечтают о массовом экспорте самолетов МС-21

21.01.2021 14:54 | Укррудпром

14:15 21 января 2021 года

Первыми российский самолет МС-21 начнут получать российские авиакомпании, начиная с “Аэрофлота” и Red Wings. Как передает портал Metalinfo.ru, об этом глава Минпромторга Денис Мантуров заявил в эфире радиостанции “Вести FM”.

“В тех заданных параметрах, которые мы изначально планировали там выдавать уже в серию и нашим заказчикам, мы исходим, что в конце следующего года, по завершению сертификации. Первый самолет МС-21 будет передан нашим заказчикам. Скорее всего, это будет “Аэрофлот”, за ним пойдет Red Wings, ну и другие, российские в первую очередь компании”, — сказал Мантуров.

Он также добавил, что производство российских самолетов МС-21 при необходимости может составить в перспективе до 100 единиц в год.

“На начальном этапе мы должны выйти, а это за период три года, считайте конец следующего года, — это первые четыре машины, то 2023 год — порядка 10-15 машин, 2024 год — мы должны выйти под 30, и с 2025 года — 36 и нарастить до 72 машин по году. Это то, что у нас заложено в проекте по производству этого самолета. Если будет большая потребность не только внутри страны, но и за рубежом у этого самолета, мы готовы выйти на объем до и 100 самолетов в год”, — сказал он.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

14:00 - YouControl дослідив, який бізнес має родина Тимошенко
13:59 - Україна скоротила імпорт електроенергії у 2025 році
13:55 - Уряд спростив продаж санкційного майна московія: що змінилось та які активи продаватимуть
13:35 - Кредити під держгарантії: за рік бізнес отримав 35,4 мільярда гривень
13:06 - Нацбанк вперше назвав значимі фінансові компанії: список
12:55 - В Україні запустили проєкт із електронного працевлаштування в системі "Обрій"
12:53 - На підконтрольній "Придністров’ю" електростанції сталась друга за два дні аварія
12:30 - Як працювати з репутацією у 2026 році
12:23 - Ціни на нафту відреагували на нові погрози Трампа Ірану
12:10 - Малайзія розблокувала ШІ Маска
11:42 - Витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском: як отримати?
11:41 - "Укрзалізниця" призначила новий поїзд: діятимуть жіночі та дитячі купе
11:39 - Оновлено порядок надсилання податкових повідомлень-рішень
11:39 - У чотирьох областях нові знеструмлення після атак росіян
11:38 - До уваги волонтерів!
11:35 - Сім індустріальних парків виключили з реєстру: причина
11:33 - Доступність послуг – один із ключових напрямів економічної безбар’єрності
11:31 - Електронний кабінет – надійний інструмент для контролю сплати податків без черг і паперів
11:30 - Дохід виплачено найманим працівником СГ на користь самозайнятої особи, при здійсненні цивільно-правових дій від імені та за рахунок такого СГ: відображення у Розрахунку
11:28 - Продаж фізичною особою інвестиційного активу: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи і чи оподатковується ПДФО дохід?
11:27 - Чи оподатковуються ПДФО сума виплат чи відшкодувань членам професійної спілки, що здійснюються за рішенням такої професійної спілки?
11:25 - Інформація щодо зберігання пального, яке споживається для заправлення електрогенераторних установок
11:24 - На Дніпропетровщині зареєстровано майже 84 тисячі РРО та ПРРО
11:23 - Єдиний податок: юридичні особи направили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 780,4 млн гривень.
11:21 - Надаєте в оренду власне житло – задекларуйте доходи!
11:19 - Понад 343,0 млн гривень акцизного податку з ввезених товарів спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
11:18 - За рік платники податків Дніпропетровщини отримали 365 тисяч адміністративних послуг
11:16 - На контролі податківців Дніпропетровщини – погашення податкової заборгованості
11:15 - Засідання Громадської ради: підсумували роботу за минулий рік та визначили пріоритети на поточний
11:13 - Може бути ще складніше: Кличко вдруге закликав киян виїхати з міста


Більше новин