Сектором Державної регуляторної служби у м. Києві проаналізовано здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності за 2020 рік

21.01.2021 14:00 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

4802816b6c85e73f5cbc0e59a4a75603587953f4Фахівцями Сектору для суб’єктів господарювання міста Києва проведено у минулому році чотирнадцять консультативно-методичних заходів стосовно здійснення державного нагляду (контролю). Серед них, на виконання доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 19.08.2020 №18307/2/1-20 та від 04.09.2020 № 37237/0/1-20 представниця Сектору Надія Сташенко у вересні 2020 року була залучена до комплексної перевірки стану виконавської дисципліни у Закарпатській облдержадміністрації та окремих райдержадміністраціях Закарпатської області в частині здійснення державного нагляду (контролю) та додержання вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та у сфері ліцензування господарської діяльності.

Обговорювались і права суб’єктів господарювання та повноважень органів Держпраці під час здійснення перевірок у сфері зайнятості. Зокрема фахівцями Сектору надано п’ять роз’яснень щодо способів оскарження рішень та дій контролюючих органів під час здійснення перевірок.

В свою чергу, представники Сектору ДРС під час консультування завжди нагадують представникам бізнесу як законно захистити свої права у випадку перевірки та розповідають підприємцям про повноваження контролерів, права, обов’язки та відповідальність підприємців під час здійснення перевірок, про попередню підготовку до перевірок, про тонкощі, на які варто звернути особливу увагу в момент появи контролерів на порозі підприємства, можливі зловживання зі сторони контролерів та методи захисту суб’єктів малого та середнього бізнесу при порушенні їх прав органами контролю.

Під час заходів йшлося також про реформування системи державного нагляду (контролю), застосування ризик-орієнтованого підходу під час здійснення контролю, уніфіковані форми актів та запровадження пілотного модуля Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (АІС ДНК) та позицію Державної регуляторної служби України щодо заборони проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності у зв’язку із встановленням карантину, направленого на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

З метою підвищення рівня поінформованості бізнес-спільноти на офіційному веб сайті ДРС та сторінці сектору у Facebook постійно оприлюднюються інформаційні повідомлення Державної регуляторної служби України стосовно державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Запись Сектором Державної регуляторної служби у м. Києві проаналізовано здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності за 2020 рік впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Витоки знаходяться в бізнесі,
Але змога змінити світ -
Лише на фінансовій сцені,
Інвестори рухають все вперед.

- Fin.Org.UA

Новини

15:53 - Уряд надасть підтримку Дніпру після масованого обстрілу
14:50 - Трамп приймає покупців свого мем-коїна у «Мар-а-Лаго», тоді як монета втратила 96% вартості
13:55 - На ринку України дешевшають тепличні огірки та помідори
13:00 - У Харкові через атаку московія зазнали пошкоджень лінія електропередач та житлові будинки
12:00 - НБУ присвятив нову пам'ятну монету героям–ліквідаторам Чорнобильської катастрофи
10:55 - На Київщині ворожа атака пошкодила об'єкти критичної інфраструктури
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно
08:00 - Творець Міністерства фінансів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 24 квітня: Викрили масштабну мережу казино, у Києві дорожчає паркування
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 25 квітня
20:25 - У Києві відкрилась виставка «Чорнобиль: 40 років потому. Історія, що зобов’язує»
20:15 - Intel продала навіть списані процесори – акції злетіли вище піку доткомів
20:03 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого вони стосуються
19:45 - Швеція пішла на абордаж – танкери з нафтою московія почали оминати її води
19:16 - Уряд спрощує регулювання будівництва
18:55 - Екологічний податок приніс в держбюджет понад півтора мільярда: лідери сплати
18:45 - Наслідки війни у Ірані: на окремих ринках презервативи вже дорожчають
18:39 - Одна з найбагатших країн світу обирає мазут московія через Ормуз
18:15 - Уряд посилює підготовку публічних інвестиційних проєктів: 6 проєктів отримають міжнародну підтримку в підготовці, ще 7 - передадуть на розгляд PPF
18:15 - Україна експортувала торік майже півмільйона тонн м'яса птиці: найбільші покупці
18:00 - Уточнено регуляторні вимоги до Експортно-кредитного агентства
17:56 - Квартира на тещу: у посадовця МВС можуть конфіскувати 3,7 мільйона гривень
17:35 - На українському ринку з'явилась рання капуста місцевого виробництва: скільки коштує
17:24 - Компанія Henkel оголошує нові цілі сталого розвитку до 2030 року
17:16 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 27 квітня
17:15 - В Україні обговорили запровадження стандартів сталого туризму в обєктах ПЗФ
17:10 - Встановлено низку вимог щодо діяльності Національної установи розвитку


Більше новин