На Вінниччині фахівцями Державної регуляторної служби України проведено моніторинг здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

21.01.2021 14:00 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

istock000032975484medium_750xx1699-961-0-169Фахівцями Сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області проведено моніторинг оприлюднення територіальними громадами інформації щодо здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік шляхом розміщення відповідної інформації на своїх офіційних сторінках в мережі Інтернет.

Нагадаємо, що в листопаді 2020 року з метою дотримання принципів державної регуляторної політики регуляторними органами Вінниччини, Сектором ДРС у Вінницькій області було підготовлено та надіслано листи на адреси регуляторних органів Вінниччини щодо необхідності дотримання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та проведення процесу планування у законодавчо визначені терміни.

Наразі, проаналізовано наявні офіційні веб – сторінки 57 територіальних громад Вінницької області (з 63 новоутворених), або 90 % від їх загальної кількості. З них 20 територіальних громад області (30 % від загальної кількості) розмістили інформацію на офіційних сторінках в мережі Інтернет щодо планування регуляторної діяльності на 2021 рік.  

Відповідно до інформації, оприлюдненої територіальними громадами області планується розробити 63 рішення регуляторного характеру на 2021 рік, а саме:

26 – щодо місцевих податків і зборів (41 % від загальної кількості запланованих РА);

10 – щодо майна комунальної власності (17 % від загальної кількості запланованих РА),

4 – щодо питань благоустрою територій (7 % від загальної кількості запланованих РА),

3 – щодо розміщення зовнішньої реклами (5 %),

1 – щодо заборони продажу алкоголю у нічний час (2 % від загальної кількості запланованих РА),

21 – щодо інших питань (28 % від загальної кількості запланованих РА).

На офіційних веб-сайтах Вінницької обласної ради та 6 районних рад відсутня інформація щодо планування регуляторної діяльності на 2021 рік.

Вінницькою обласною державною адміністрацією у 2021 році планується розробити 35 регуляторних актів.

Таким чином, дотримання регуляторними органами принципу передбачуваності – послідовності регуляторної діяльності, дозволяє суб’єктам господарювання здійснювати планування своєї діяльності, тобто практично забезпечує надане Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» право участі у регуляторній 

   

Запись На Вінниччині фахівцями Державної регуляторної служби України проведено моніторинг здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок фінансів
Треба знати, щоб заробити
Багатство для себе.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 9 квітня: корупція в "Укрзалізниці"
20:50 - Італія погіршить прогноз зростання ВВП через високі ціни на енергоресурси
20:22 - Фігурант оборудки навколо "Родовід Банку" не сяде через строки давності справи
19:50 - На Одещині світло повернули десяти тисячам родин
19:24 - Десятого квітня світло виключатимуть усю добу
18:55 - Підготовка до зими йде на внутрішньому ресурсі через блокування коштів ЄС – Зеленський
18:30 - Гуманітарне розмінування: розпочався прийом заявок від аграріїв в межах оновленої програми
18:20 - Китайські НПЗ хочуть закупити нафту з Ірану через зниження цін – Reuters
18:12 - OpenAI призупиняє будівництво дата-центру у Британії
18:10 - В Україні створять мережу "енергетичних сот": деталі
18:04 - Колонка для Forbes Ukraine Дар’ї Софіної, директора Департаменту ліцензування Національного банку України
18:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП ПрАТ "ОБОЛОНЬ" "КРАСИЛІВСЬКЕ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, місто Красилів, вул. Будівельна, будинок 3)
18:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Закарпатська область, Ужгородський район, Сюртівська територіальна громада, село Часлівці, вулиця Ратівська, 7)
18:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл. Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Духновича, будинок 60)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НЖК» (Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Прилуцька, 2)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 160)
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БІВІТ» (Львівська обл., Львівський р-н, Львівська ТГ, с. Гряда, вул. Шевченка, 48)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Кашперівка, вул. Київська, 97)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Березна, вул. Академіка Комара, 1)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВОЛИНСЬКИЙ НДЕКЦ МВС (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 43)
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ Грандтермінал (Волинська обл., Луцький р-н, місто Луцьк, вул.Яремчука Назарія, будинок 2)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТД «Гранат Плюс» (Хмельницький р-н, Хмельницька обл., Чорноострівська територіальна громада, комплекс будівель та споруд №8)
17:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Івано-Франківська область, Калуський район, Долинська територіальна громада, село Княжолука, вулиця Ровенька, 8)
17:44 - Війна проти Ірану додасть в московитський бюджет 9 мільярдів доларів – Reuters
17:30 - Бізнес зможе заощаджувати понад 1,5 млрд грн щороку: Верховна Рада ухвалила закон про реформу державного нагляду
17:15 - ДПС запустила сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
17:10 - В OLX розповіли, що думають про оподаткування цифрових платформ
17:00 - Як блокчейн "перепрошиває" фондовий ринок
17:00 - Посадовців "Укрзалізниці" підозрюють у розтраті 4,4 мільйона під час закупівлі комплектуючих
16:45 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання корів


Більше новин