В Мінекономіки відбулося перше в 2021 році засідання логістичного штабу

21.01.2021 13:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

21 січня відбулося засідання робочої групи з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, представників Мінінфраструктури, АТ «Укрзалізниця», профільних асоціацій та операторів ринку. Учасники зустрічі обговорили питання дерегуляції перевезень вантажів внутрішніми водними шляхами.
Зокрема, розглянули стан реалізації ініціатив по внесенню змін до наказу Міністерства інфраструктури України від 27 травня 2013 року № 316 «Про портові збори».
Наразі у Мінінфраструктури працюють над розробкою методики портових зборів, яку передбачається оприлюднити у кінці січня для експертної оцінки учасниками ринку. Також присутні розглянули стан реалізації змін до діючих нормативно-правових актів щодо врегулювання питань перевезення вантажів на особливих умовах в універсальних контейнерах.
За інформацією Мінінфраструктури, розробку відповідної документації передбачається завершити в середині лютого з подальшим оприлюдненням для громадського обговорення. Крім того, було обговорено питання тарифної політики АТ «Укрзалізниця».
Зокрема, розглянуто особливості виконання суб’єктами господарювання довгострокових договорів на користування вагонами, запровадження Укрзалізницею нового порядку зі встановлення тарифних ставок на вагони, а також питання термінів експлуатації зерновозів. Наступне засідання логістичного штабу відбудеться 23 лютого.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks soar to great heights,
Then come crashing to the ground,
The market moves on.

- Fin.Org.UA

Новини

15:43 - Компанія Henkel збільшила фінансування гуманітарних зимових проєктів в Україні до 200 тисяч євро
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
15:21 - Як скористатися послугою перекладу жестовою мовою у ЦОПах та Офісах податкових консультантів
15:19 - Приймання податкової звітності та інших документів контролюючими органами у період воєнного стану
15:18 - Податок на нерухоме майно: платники Дніпропетровщини сплатили до бюджетів громад майже 1,2 млрд гривень
15:05 - Деклараційна кампанія – 2026: обирайте зручний спосіб декларування
15:03 - Безбар'єрність: довідку про відсутність заборгованості можна отримати у різний спосіб
15:02 - «TAX Control» – новий дієвий цифровий сервіс
14:20 - Приймання податкової звітності та інших документів контролюючими органами у період воєнного стану
14:18 - Щодо включення консультаційних послуг до витрат ФОП на загальній системі оподаткування
14:15 - Оподаткування списаної до закінчення строку позовної давності частини кредитного боргу фізичної особи
14:09 -  Податкові наслідки прощення заборгованості у резидента Дія Сіті
14:08 - Гранти для садівників: Мінекономіки починає прийом заяв
13:53 - московія 26 січня атакувала енергетику у двох областях
13:39 - Уряд роз’яснив, які ФОПи можуть отримати гранти на енергообладнання
13:34 - Про реєстрацію податкових накладних на умовний продаж при несвоєчасному повідомленні про анулювання ПДВ
13:34 - В Україні зросло споживання електроенергії: в "Укренерго" назвали причини
13:32 - До уваги платників ПДВ!
13:29 - «TAX Control» – новий дієвий цифровий сервіс
13:28 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини направили понад 1,2 млн грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом
13:27 - Податок на нерухоме майно: платники Дніпропетровщини сплатили до бюджетів громад майже 1,2 млрд гривень
13:25 - Податкова служба Дніпропетровщини: консультації та роз’яснення у громадах
13:24 - Засідання «круглого столу» з представниками громадськості Кам’янського району: новації у законодавстві
13:23 - Леся Карнаух: Спільно з ОТД продовжуємо податкову трансформацію у межах нового дворічного плану партнерства
13:21 - Як скористатися послугою перекладу жестовою мовою у ЦОПах та Офісах податкових консультантів
13:20 - Виручка від експорту українських яєць за рік зросла майже втричі
13:18 - Леся Карнаух: ДПС більше ніж на чверть зменшила кількість фактичних перевірок з моменту запровадження мораторію
13:10 - 70 мільйонів збитків "Укртелефільму": апеляція залишила без змін вирок екскерівнику
13:00 - Як забезпечити тепло у місті в аварійній ситуації: досвід Харкова та Миколаєва
12:46 - Енергетикам вдалося повернутися до графіків відключення світла на Київщині


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар29.8211

Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026