Державною фіскальною службою викрито ряд підприємців в ухиленні від сплати податків на суму понад 10 млн гривень

21.01.2021 11:00 | Державна фіскальна служба України

Упродовж 2019-2020 років на території м. Києва та ряду областей України, один з ФОП, через інтернет-магазин здійснював реалізацію побутової техніки, ввезеної на митну територію України поза митним контролем або із заниженням митної вартості за допомогою служб експрес-доставки.
Таким чином зловмисники оминули сплату митних платежів.
Техніка потрапляла на прилавки магазинів, ринків та інших незаконних торгових павільйонів без відображення в податковому, бухгалтерському обліках та не мала документального підтвердження походження.
Отже до бюджету фактично не було сплачено понад 10 млн грн.
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури в ході обшуку виявили документи щодо діяльності Інтернет-магазину та інших фізичних осіб-підприємців, на яких здійснювалося придбання товарно-матеріальних цінностей та від імені яких проводилася реалізація відповідної продукції зі складських приміщень, а також понад 1500 одиниць необлікованої побутової техніки загальною вартістю близько 20 млн грн.
Вилучені під час обшуку речі та документи визнано речовими доказами та приєднано до матеріалів кримінального провадження, необліковані товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.
На даний час готується клопотання про накладення арешту на вищевказане майно.
Триває досудове розслідування.

Додати коментар

Користувач:
email:





Wealth and power abound,
In the halls of finance and trade,
Who will be the king?

- Fin.Org.UA

Новини

13:53 - Порядок проведення зустрічних звірок
13:45 - З якої дати застосовується звільнення від сплати єдиного внеску за себе самозайнятих осіб та членів фермерського господарства у зв’язку із мобілізацією не з першого числа місяця?
13:42 - Як заповнюється розділ 3 Заяви за ф. № 20-ОПП у разі закриття платником податків об’єкта оподаткування?
13:37 - Видача фіскального чека, в якому відсутні обов’язкові реквізити: відповідальність
13:36 - У звітному періоді відбулося звільнення працівника, якому не нараховувався та не виплачувався дохід: що у додатку 4ДФ до Розрахунку?
13:36 - Розрахунок суми пільги щодо непроведених коригувань фінансового результату до оподаткування за певних умов
13:34 - До уваги платників ПДВ, які здійснюють операції з надання послуг нерезиденту на митній території України!
13:33 - Щодо надання ФОПом – платником єдиного податку (друга/третя групи) в безоплатне користування за договором позички нерухомості, загальна площа якої перевищує норми
13:32 - Деклараційна кампанія 2026: ключові дедлайни
13:31 - Національна стратегія доходів: пріоритетні напрями розвитку податкової системи
13:28 - Змінені дані, що вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (заява за ф. № 5ДР): дії платника
13:26 - Від ФОПів до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 1,9 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:25 - На Дніпропетровщині кількість платників податків перевищила 302 тисячі осіб
13:24 - Плата за землю: понад 1,8 млрд грн – надходження від юридичних осіб до бюджетів громад Дніпропетровщини
13:22 - Е-аудит в дії: ДПС отримано 14 файлів SAF-T UA під час документальних перевірок
13:21 - В Україні стартує Глобальне опитування платників податків
13:05 - Зеленський підписав закон про "промисловий безвіз" з Євросоюзом
13:00 - Невидима загроза: хто і як розміновуватиме річки та моря України
13:00 - Український агробізнес торік збільшив доходи на 7%: які компанії заробили понад мільярд
12:54 - Ахметов купив у Монако 21-кімнатну квартиру за пів мільярда доларів
12:30 - Три сценарії літа для бізнесу
12:23 - Банки зменшили видачу іпотеки у лютому: в яких регіонах найбільший попит
12:20 - Для застряглих перед Ормузом суден готують план евакуації
12:10 - До ломбарду застосовано захід впливу
11:56 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:50 - Українські сировари наростили продажі перед Великоднем, проте імпорт продовжує тиснути на ринок
11:36 - Суд обрав запобіжний захід Шурмі, якого підозрюють у розкраданнях на "зеленому" тарифі
11:28 - Вища освіта та MBA в епоху штучного інтелекту: які професії та навички залишаться за людиною
11:00 - Через ворожі обстріли та негоду є знеструмлення в шести областях
10:50 - Банки другий день поспіль збільшують ціну за євро до рекорду


Більше новин