Кабмин разрешит заключать концессионные соглашения до 50 лет

20.01.2021 18:12 | Укррудпром

17:40 20 января 2021 года

Кабмин поддержал законопроект о введении долгосрочных обязательств в рамках государственно-частного партнерства (концессии). Об этом сообщает пресс-служба Минэкономики.

“Законопроект позволит обеспечить полноценное функционирование механизма государственно-частного партнерства для всех сфер деятельности и создать условия для роста объема привлеченных инвестиций”, — отметил министр экономики Игорь Петрашко.

“Сейчас в Украине существует прогрессивный механизм сотрудничества между государством и бизнесом — государственно-частное партнерство (ГЧП). Основное отличие этого механизма от любых других — это долгосрочность, ведь договор в рамках ГЧП заключается на срок от 5 до 50 лет. Такие договоры предусматривают выполнение определенных финансовых обязательств в течение всего срока действия договора. Для проектов в социальных сферах и сфере автомобильных дорог эти обязательства могут быть критическими”, — пояснили в Минэкономики.

“Однако, на сегодня государство лишено возможности принимать долгосрочные обязательства, поскольку действует принцип трехлетнего бюджетного планирования. Поэтому Минэкономики разработало законопроект, гарантирующий инвесторам выполнения государством своих долгосрочных обязательств в рамках государственно-частного партнерства”, — добавили в ведомстве.

“Сейчас приоритетные инфраструктурные проекты, которые имеют высокое общественное значение, не являются привлекательным для частного бизнеса. Привлечение частного капитала в целях их реализации требует совершенствования бюджетного законодательства.

Принятие соответствующего закона Верховной Радой создаст условия для реализации масштабных инфраструктурных проектов на условиях ГЧП”, — заявила заместитель министра экономики Ирина Новикова.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:15 - Модель Mythos внесла "хаос" у стратегію США щодо штучного інтелекту – WSJ
14:48 - У московія зріс дефіцит бюджету: перевищив річний план у 1,5 раза
14:30 - Що слід змінити в регулюванні криптоактивів
14:22 - Європа посилює захист розподільчих мереж – Bloomberg
14:10 - Ціни на моркву на українському ринку впали у понад 3 рази за рік
14:00 - "ДТЕК Нафтогаз" реструктуризує борг на майже пів мільярда доларів
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
13:56 - В Україні запрацюють нові правила використання земель під торфовищами: що зміниться
13:47 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
13:46 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій
13:44 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
13:43 - Податкові надходження, цифровізація та податкова медіація: ключові теми зустрічі Лесі Карнаух та бізнес-спільноти
13:41 - Майже 486,1 млн грн рентної плати за видобування залізних руд спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:39 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:37 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:35 - Дніпропетровщина: платники податку на прибуток поповнили загальний фонд держбюджету на понад 2,4 млрд гривень
13:34 - Суд заарештував будинок посадовиці львівської податкової служби
13:25 - Контрабандний алкоголь як дипломатичний вантаж: учасникам схеми повідомили про підозру
13:16 - В Україні стартував етап внесення даних у базу цін будівельних матеріалів
12:55 - У Києві збудували 5 мегаватів резервного живлення критичної інфраструктури
12:48 - Інвестиції техногігантів у ШІ знизили вільний грошовий потік до десятирічного мінімуму
12:28 - НБУ у квітні оштрафував три фінкомпанії за порушення фінансового моніторингу
12:16 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку з ввезених товарів до загального фонду держбюджету від платників зросли на 67,3 %
12:15 - Ціни на огірки продовжують стрімко знижуватися
12:14 - Від фізичних осіб надходження податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 23,4 %
12:10 - Mercedes відкликає понад 100 тисяч автомобілів у США
12:00 - Ринки капіталу, інвестиції та криптоактиви: НКЦПФР провела зустріч із BAC та TheCityUK
11:45 - Суд завдав удару у відповідь: глобальне мито Трампа у 10% теж визнали незаконним
11:38 - Українці у квітні купили 6,2 тисячі нових легковиків: які моделі обирає населення та бізнес


Більше новин