Упродовж року Мінветеранів спільно з Представництвом НАТО в Україні реалізує кілька нових проектів

20.01.2021 17:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела зустріч з Головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим. Юлія Лапутіна висловила вдячність пану Александеру Віннікову за допомогу Україні з боку Альянсу, зокрема щодо проектів і програм, реалізованих за підтримки НАТО упродовж 2020 року. Так, Трастовим Фондом НАТО з медичної реабілітації (протезування) військовослужбовців проведено лікування та відновлення у Республіці Болгарія поранених українських військовослужбовців (діючих і звільнених), жінок і цивільного персоналу сектору безпеки та оборони. Крім того, надавалася підтримка Національній збірній України у міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» та придбано мікроавтобус для Бородянского центру соціально-психологічної реабілітації населення, що перебуває у сфері управління Мінветеранів. Поряд з цим, Трастовий Фонд НАТО зі створення системи переходу з військової кар"єри на професійну цивільну реалізував 4 проекти на підтримку розбудови інституційного потенціалу Мінветеранів. За словами Юлії Лапутіної, Мінветеранів зацікавлене у подальшому співробітництві з Представництвом НАТО в Україні.
Цього року планується реалізація нових проектів, пов’язаних з аналітичними дослідженнями світових практик підтримки ветеранів і повернення їх до мирного життя.
Використання результатів досліджень дозволить Україні імплементувати на національному рівні власну модель реалізації політики у справах захисників України. "Ще один важливий для нас спільний напрям, це запровадження системи переходу з військової служби до цивільної кар’єри.
Йдеться про створення механізму завчасної професійної адаптації військових до роботи у цивільних установах і організаціях.
Кінцева мета – сформувати конкурентоспроможність ветеранів на ринку праці", – підкреслила Міністр. Своєю чергою Александер Вінніков зазначив, що Представництво НАТО в Україні й надалі спрямовуватиме свої зусилля на підтримку Мінветеранів, у першу чергу з формування політики щодо медичної реабілітації, професійної адаптації, психологічної підтримки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Panic and fear strike
Stocks plummet in a free fall
Patience and time heal

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 14 липня: звільнення уряду Свириденко
19:57 - На ЗАЕС стався 10-й блекаут від початку року
19:50 - Працівники нафтової сервісної галузі Норвегії припинили страйк
19:30 - SoftServe купила індійську компанію NewVision Software
19:02 - московіяни атакували два судна, капітан одного з них загинув
18:30 - На тлі атак у Азовському морі російські страховики відмовляються страхувати судна
18:15 - ZTE та ще одній компанії з Китаю дозволили купувати чипи H200 від Nvidia
17:45 - Туреччина може відмовитися від російської пшениці
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:00 - Харківська прокуратура хоче повернути державі укриття, якими заволодів бізнес
16:44 - московіяни поцілили у заправку в Харкові
16:30 - Хто заробить на "Моршинській"
16:15 - Парламент ратифікував Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною: для 84% українських товарів відкривається безмитний доступ до ринку
16:12 - Свириденко представила у Раді звіт про роботу уряду: чим похвалилася
16:08 - Рада ратифікувала вільну торгівлю з Туреччиною, яку підписали ще у 2022 році
15:35 - Сметанін йде з посади гендиректора "Укроборонпрому"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.07.2026
15:08 - Рада звільнила уряд Свириденко
15:02 - Українська розвідка зафіксувала "сіру" схему нафтопереробки московія
14:30 - Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в першому читанні
14:26 - Українські авіакомпанії розповіли про ризики для відновлення роботи
14:05 - СБУ викрила розкрадання 10 млн грн на закупівлях для відновлення зруйнованих ТЕС
14:00 - Демінери пройшли тренінг з безпечного виконання робіт на радіоактивно забруднених територіях
14:00 - Ветерани, бізнес та зірки — ПриватБанк запустив іміджеву кампанію про життя тут і зараз
14:00 - Безглуздий проїзний за 3,6 тисячі. Як нові тарифи на громадський транспорт вдарять по киянах
14:00 - У червні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на шість компаній
13:40 - Власників зруйнованого житла звільнили від плати за газ: регулятор ухвалив рішення
13:10 - Київ передумав перераховувати до держбюджету 1,25 мільярди гривень: яка причина
13:00 - Підхід IB Alliance: чому девелоперу варто встановлювати резервне живлення навіть у зданих будинках


Більше новин