Кабмин хочет создать спецфонд, который будет финансироваться за счет игорного бизнеса

20.01.2021 16:24 | Укррудпром

15:40 20 января 2021 года

Кабмин одобрил проект закона “О внесении изменений в Бюджетный кодекс о создании госфонда поддержки медицины, спорта, образования, культуры и науки”, который предусматривает, что указанный спецфонд будет пополняться средствами от платы за лицензии на игорный бизнес. Об этом сообщил в Telegram представитель правительства в Верховной Раде Василий Мокан.

Законопроект, в частности, предусматривает создание госфонда поддержки медицины, спорта, образования, культуры и науки в составе специального фонда госбюджета Украины.

А также — направление отчислений ежегодных лицензионных платежей от осуществления деятельности в сфере организации и проведения азартных игр в этот фонд.

Сообщается, что 50% доходов от платы за лицензии по игорному бизнесу будут направляться в бюджеты местного самоуправления по местонахождению соответствующего игорного заведения.

Отметим, что в бюджете-2021 запланировано от платы за лицензии на азартные игры получить 7,4 млрд грн, которые полностью пойдут в спецфонд госбюджета.

В частности, 3,3 млрд грн запланировано платить в качестве субвенции местным бюджетам на мероприятия по социально-экономического развития.

За счет этих средств планируется профинансировать 5 статей расходов:

развитие аэропортной инфраструктуры — 1 млрд грн; создание современной клинической базы для лечения онкологических заболеваний в Национальном институте рака: общий объем финансирования — 1,5 млрд грн, из них 805 млн — за счет платы за лицензии на азартные игры; создание при МКИП Фонда развития учреждений общегосударственного значения — 2 млрд грн; субвенция местным бюджетам на создание центров культурных услуг — 300 млн грн; субвенция местным бюджетам на мероприятия по социально-экономического развития.

Общий размер субвенции — 6 млрд грн, из них 3,3 млрд грн — за счет платы за лицензии на азартные игры.

Предполагается, что средства в спецфонд будут направляться начиная с 2022 года.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА
14:44 - Держаудитори перевірять діяльність відділу освіти Харківщини
14:43 - До загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини за спецвикористання води надійшло понад 50,5 млн грн рентної плати
14:42 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасні цифрові інструменти: з початку року зареєстровано майже 74 тисячі ПРРО
14:40 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 428,4 млн грн податку на прибуток підприємств
14:39 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
14:37 - Ліцензія на пальне: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу підстави для анулювання
14:36 - Податківці Дніпропетровщини: тримаємо економічний фронт
14:30 - Якою може стати нова модель житлового девелопменту
14:25 - московіяни вбили двох шахтарів ДТЕК на Дніпропетровщині
13:55 - Біля Румунії утворився корок з суден до українських портів: бракує лоцманів
13:32 - За посадовця Офісу президента внесли сім мільйонів гривень застави
13:25 - Черги на місяці та кілометри пряжі: як у Вінниці роблять килими за десятки тисяч гривень
13:20 - Зеленський не підписує "податок на OLX" через правки про фінмоніторинг – міністр
13:10 - Мільярдні доходи і штат з трьох працівників: аналітики виявили 122 компанії з дисбалансом
13:00 - "Сміливі" завжди мають щастя: як гранти на освіту та обладнання допомагають жінкам розвивати громади
12:40 - Блокада портів: уряд отримає $10,5 млн на тимчасове зберігання зерна


Більше новин