“Энергоатом” перешел в управление Кабмина

20.01.2021 16:24 | Укррудпром

15:50 20 января 2021 года

Ряд компаний, в частности “Энергоатом”, “Укргидроэнерго”, Нижнеднестровская ГЭС и еще три ТЭЦ перешли под управление Кабинета Министров по поручению президента. Соответствующее решение было принято на заседании Кабмина 20 января.

Во время выступления заместитель министра энергетики Светлана Панаиотиди отметила, что это решение “касается выполнения Третьего энергопакета ЕС в части разграничения операторов системы передачи, производителей и поставщиков электрической энергии”.

Вице-премьер-министерка по вопросам евроинтеграции Ольга Стефанишина отметила, что это решение касается комплексного вопроса урегулирования передачи операторов распределения на рынке электроэнергии, а потому требует консультаций. В частности, обсуждение с Еврокомиссией и Секретариатом Энергетического Сообщества в контексте обязательств Украины по интеграции в энергетический рынок ЕС.

Также Минэкономики, Минэнерго и Минфин будут работать над передачей госкомпаний “Укрэнерго”, “Магистральные газопроводы Украины” и ГП “Оператор рынка” в управление Минэнергетики.

“Эти решения являются крайне важными и будут способствовать дальнейшей интеграции Украины в европейское сообщество”, — комментирует Шмыгаль

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Numbers read like hieroglyphs
Analysts debate

- Fin.Org.UA

Новини

13:25 - Е-аудит - сучасний цифровий інструмент податкового контролю
13:23 - Пам’ятка для громадян: сплачуйте податки правильно!
13:22 - Чи відносяться виробники сидру до малих виробництв виноробної продукції?
13:21 - Переваги електронного листування
13:20 - Щодо права самозайнятих осіб та членів фермерського господарства не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе у період дії воєнного стану
13:19 - До уваги платників податків!
13:17 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
13:15 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
13:14 - Діяльність з вирощування тютюну здійснюється на підставі ліцензії
13:12 - Електронний документообіг забезпечує швидкий, безпечний та прозорий контакт між платниками і податковою
13:11 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
13:09 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення
13:08 - Адміністрування ПДВ, податку на прибуток, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку та плати за землю (від юридичних осіб): підсумки роботи податківців Дніпропетровщини
13:06 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
13:06 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:35 - "Укрзалізниця" запускає продаж усіх приміських квитків у застосунку
12:31 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
12:29 - У податковій службі Дніпропетровщини на обліку знаходиться понад 293 тисячі платників єдиного внеску
12:28 - Тижневі результати взаємодії податківців Дніпропетровщини з платниками податків
12:27 - Таблиця даних платника ПДВ – один з ключових інструментів безумовної реєстрації податкових накладних
12:25 - Надходження єдиного внеску перевищили 238 млрд грн з початку року
12:22 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
12:19 - Одна з найбільших у світі компаній з дослідження споживчого ринку піде з московії
12:00 - Звітуємо про прогрес у реалізації Стратегії розвитку фінансового сектору України у 2025 році
11:39 - В Україні попит на електромобілі за місяць зріс у 1,5 раза: популярні моделі квітня
11:35 - Світові ціни на м’ясо досягли історичного максимуму: причини
11:20 - московіяни знизили прогноз зростання ВВП майже до 0 і очікують на більшу інфляцію
11:06 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 46 млрд грн
11:03 - Аналітична записка про стан роботи зі зверненнями громадян у І кварталі 2026 року
10:55 - Ціни на нафту знову зросли через можливу ескалацію на Близькому Сході


Більше новин