На початку року досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці між Сектором ДРС у Тернопільській області та Підгаєцькою міською радою з питань реалізації державної регуляторної політики

20.01.2021 16:18 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

20 січня в режимі онлайн представниками Сектору ДРС у Тернопільській області  проведено консультування  із заступником голови з питань діяльності  виконавчихpexels-photo-288477 органів Підгаєцької міської ради Тернопільської області  Надією Лучкою з питань впровадження  державної  регуляторної політики органами місцевого самоврядування.

Обговорено ключові моменти  при підготовці та прийнятті рішень органами місцевого самоврядування, які стосуватимуться орендної плати за землю, правил розміщення зовнішньої реклами, правил благоустрою населених пунктів.

Фахівці ДРС наголосили на важливості залучення громадськості до формування регуляторних рішень та реалізації принципів передбачуваності, прозорості та врахування громадської думки у регуляторній діяльності органів місцевого самоврядування.

Досягнуто домовленості  щодо подальшої співпраці між Сектором ДРС у Тернопільській області та Підгаєцькою міською радою  з питань, що належать до компетенції Сектору.

 

Запись На початку року досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці між Сектором ДРС у Тернопільській області та Підгаєцькою міською радою з питань реалізації державної регуляторної політики впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Closing bell rings loud
Stock market finishes strong
Another day done

- Fin.Org.UA

Новини

13:56 - Форма і зміст фіскального чека повинні відповідати встановленим законодавством вимогам
13:50 - Як при обчисленні суми податку на нерухоме майно враховується площа приватизованої фізичною особою кімнати у гуртожитку?
13:49 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:47 - Внесено зміни до форми Податкової декларації з транспортного податку
13:46 - Термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:41 - Платником до граничного терміну сплати податкового зобов’язання подано уточнюючу звітність, яка зменшує/збільшує податкове зобов’язання: яку суму необхідно сплатити?
13:40 - ПриватБанк знову продає "Дніпро-Арену" та ТЦ "Приозерний"
13:39 - До уваги платників екологічного податку!
13:38 - Податковий календар на 31 липня 2026 року
13:35 - Транспортний податок: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини більш ніж на 10,1 млн гривень
13:33 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування природного газу надійшло понад 424,6 млн грн рентної плати
13:32 - За підсумками першого півріччя юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млрд грн плати за землю
13:30 - Сухе кріплене. Через спеку в Європі виробництво вина зменшиться, але підвищиться його міцність
13:24 - Законодавством встановлені однакові вимоги щодо фіскалізації готівкових і безготівкових розрахунків
13:22 - Ukraine Support Loan: Україна отримала 3,47 мільярда євро від ЄС
13:21 - Дніпропетровщина: податківці роз’яснили особливості справляння туристичного збору у 2026 році
13:20 - Про ліцензування торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального під час зустрічі з платниками Дніпропетровщини
13:19 - Податківці Дніпропетровщини у діалозі з бізнесом: проведено онлайн-зустріч із представниками Асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу»
13:18 - Обережно: поширюють небезпечні електронні листи нібито від імені ДПС
13:17 - Державні послуги без кордонів: податковий номер для українців за кордоном – повністю онлайн
12:45 - Укрзалізниця поповнила парк новими пасажирськими вагонами
12:30 - Деякі НПЗ московія не оговталися від ударів України навіть через рік – FT
12:15 - "Яготинське для дітей" відновило виробництво після знищення заводу Росією
12:07 - ВАКС вирішив не збільшувати Галущенку заставу
11:55 - Медіанна зарплата фахівців в "оборонці" сягнула $2500 – це все ще нижче, ніж в IT
11:45 - Як отримати та коли вважається врученим податкове повідомлення-рішення
11:44 - Діалог з бізнесом: очільниця ДПС Леся Карнаух обговорила з підприємцями SAF-T UA, ризик-орієнтований підхід до перевірок та удосконалення СМКОР
11:40 - Австралія подала до суду на Telegram через терористичні пости
11:38 - БЕБ припинило незаконне виробництво пального за власним "рецептом"
11:10 - Удари України зупинили понад 30% нафтопереробки московія – FT


Більше новин