Щомісячні страхові виплати зросли на 13,8% за підсумками 2020 року

20.01.2021 15:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Фонд соціального страхування України у повному обсязі профінансував щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх родин за січень–грудень 2020 року.
Загалом за минулий рік Фондом було нараховано 9,4 млрд гривень щомісячних виплат. Середній розмір допомоги від ФССУ, яка покликана повністю компенсувати потерпілому втрачений заробіток відповідно до відсотка втраченої працездатності (або членам його родини в разі смерті потерпілого), склав 3 840,30 гривень за підсумками 2020 року.
У порівнянні з 2019 роком сума допомоги зросла на 13,8%. Зокрема, зазначені щомісячні виплати упродовж 2020 року Фонд здійснював для 46 працівників закладів охорони здоров’я, яким встановлено стійку втрату працездатності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19 і членам їх сімей у разі смерті медиків.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансова свобода - це наша мета
Збільшуємо бюджет, але виключаємо дірки
Поєднуючи основи і ризики
Успішність гарантованою не буде, але її шанс тут є

- Fin.Org.UA

Новини

15:48 - Оновлені формати Витягу про стан розрахунків: що змінилося для платників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.01.2026
15:14 - Ключові рішення НКЦПФР 19.01.2026
14:21 - Квартири та мільйони: суд залишив без руху позов дружини Чернишова про поділ майна
13:52 - Шаг замість копійки: Нацбанк розповів, скільки монет замінить
13:50 - московія обстріляла 5 важливих енергооб'єктів на Чернігівщині: десятки тисяч людей без світла
13:36 - Київський "Гулівер" повідомив, коли знову запрацює
13:26 - АМКУ розпочав розгляд справи про набуття контролю "МХП" над "Агроль Плюс"
13:10 - Українські компанії встановили рекорд щодо кількості невиплачених зарплат
13:03 - Космічний сектор очікує зростання після рекордного 2025 року
12:55 - Тютюновий бізнес: за рік продавців оштрафували на 220,5 мільйона гривень
12:45 - Ціни на нафту знизились через спадання напруженості в Ірані
12:19 - Які способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи?
12:17 - Транспортний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло майже 9,1 млн гривень
12:17 - Стягнення підсанкційних активів: Мін’юст розповів, які справи виграв у 2025 році
12:16 - Про сучасні інструменти управління комплаєнс-ризиками
12:14 - Понад 270,5 млн грн екологічного податку спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:12 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 5,1 млрд грн рентної плати
12:11 - Оновлені формати Витягу про стан розрахунків: що змінилося для платників
12:08 - Майже 599,0 млн грн – надходження від платників акцизного податку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями
12:07 - Інформація про свої особові рахунки доступна платникам в Електронному кабінеті
12:01 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується ПДФО самозайнятою особою, яка отримала виплати пов’язані з тимчасовою втратою працездатності від ПФУ?
11:59 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році юридичні особи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили понад 41,1 млн гривень
11:46 - Деклараційна кампанія – 2026: декларування іноземних доходів
11:40 - Через обстріл московія є знеструмлення у п'яти областях України
11:38 - Мінрозвитку анонсувало зміни у сфері автотранспорту
11:32 - Інтерв’ю Андрія Пишного для інформагентства «Укрінформ» про повернення питомо української назви роздрібної монети – шаг
11:22 - ВАКС розглядає арешт майна Тимошенко
11:02 - московіяни розконсервовують 30-річні літаки через дефіцит у авіації
10:35 - Армія московія значно пошкодила енергооб'єкт ДТЕК в Одесі


Більше новин