Маріупольський морський порт планує досягти 1,3 млрд грн чистого доходу у 2021-му, - Владислав Криклій

20.01.2021 15:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 20 січня, на своєму засіданні Уряд затвердив фінансовий план державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» на 2021 рік.
Згідно з ним, підприємство планує отримати 1,3 млрд грн чистого доходу від реалізації продукції та 93,2 млн грн чистого прибутку.
Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій. «Маріупольський морський торговельний порт – один із лідерів серед портів України.
Попри пандемію та кризу підприємству вдалося обробити 7 млн 25 тис.
тонн вантажів за підсумками минулого року, що на 8,4% більше у порівнянні з докарантинним 2019-м.
Сьогодні ми затвердили новий фінансовий план підприємства на поточний рік.
Ним передбачено отримання чистого доходу від реалізації продукції у розмірі 1,3 млрд грн та доходів у розмірі 1,4 млрд грн.
Разом з тим, підприємство планує досягти 93,2 млн грн чистого прибутку», - зазначив очільник Міністерства. Згідно з фінпланом, загальна сума виплат до державного бюджету та цільових фондів складає 533,7 млн грн.
Капітальні інвестиції передбачено в обсязі 389,8 млн грн. Основними напрямками капітальних інвестицій є: - капітальне будівництво (235,2 млн грн); - придбання основних засобів (56,7 млн грн); - придбання нематеріальних активів (2 млн грн); - модернізація, модифікація (добудова, дообладнання, реконструкція) основних засобів (43,9 млн грн); - ремонти (52 млн грн). За словами Владислава Криклія, при формуванні затвердженого плану Маріупольський порт дотримувався стратегії розвитку галузі та планів розвитку портів. Нагадаємо, 9 грудня 2020 року на своєму засіданні Уряд затвердив фінансовий план Адміністрації морських портів України на 2021 рік.
Відповідно до нього, підприємство планує досягти понад 2 млрд грн чистого прибутку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on the screens
Green, red, up, down, left, right, strange
Economy's heartbeat

- Fin.Org.UA

Новини

11:11 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
11:10 - Про перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи
11:09 - Щодо реєстрації громадянина України (його представника) в ДРФО
11:06 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету за допомогою id.gov.ua (BankID)?
11:05 - Користувач, який отримав КЕП в КНЕДП ДПС, може змінити пароль захисту ключа
11:04 - Умови, за яких бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) може бути платником єдиного податку третьої групи
11:03 - З якої дати суб’єкт господарювання не має права здійснювати відповідний вид діяльності, якщо ліцензія на право здійснення такої діяльності видана на визначений строк?
11:02 - Яким чином заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?
11:00 - Чи може фізична особа, з метою отримання страхового стажу, сплатити єдиний внесок за попередні періоди до 01 січня 2004 року?
10:58 - Перереєстрація резервного РРО з метою зберігання та/або використання такого РРО в новоствореній господарській одиниці
10:57 - Деякі особливості заповнення додатка 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
10:56 - Податковий календар на 01 липня 2026 року
10:54 - До уваги платників: відкриваються нові рахунки для зарахування військового збору!
10:52 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження перевищили минулорічні більш ніж на 21,2 млрд гривень
10:51 - З початку поточного року на 22,8 % зросли надходження єдиного внеску від платників Дніпропетровщини
10:49 - Дніпропетровщина: відкритий діалог між податківцями та бізнесом допомагає оперативно вирішувати нагальні питання
10:32 - На Чернігівщині росіяни поцілили у деревообробне підприємство і автозаправку
10:25 - АЗС нафтових гігантів московія у Москві обмежили продаж бензину
10:21 - З 01 липня 2026 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати військового збору
10:17 - Понад 130 тис. клієнтів скористалися електронними довірчими послугами ДПС з початку року
10:15 - ФОП і податкова знижка: що потрібно знати платникам податків
10:00 - Останній день Смілянського? Голова "Укрпошти" відзвітував за 10 років роботи
09:32 - Шмигаль озвучив дії уряду направлені на покращення ситуації зі світлом
09:07 - Як EVA, Visa, VARUS та Prom заробляють за допомогою AI: про це розкажуть на AI Retail Day 2026
09:05 - Мінфін США запустив онлайн-портал для запитів на скасування санкцій
08:30 - Чи буде для кого будувати?
08:00 - Судова вакханалія: держава сім років не може продати інсуліновий завод "Індар"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Україна робить крок до створення суверенної AI-інфраструктури


Більше новин