Верховный Суд вернул Приватбанку киевскую гостиницу

20.01.2021 11:00 | Укррудпром

10:10 20 января 2021 года

Верховный Суд отменил судебные решения первой и апелляционной инстанций о признании недействительным договора ипотеки и лишение права собственности ПриватБанка на киевскую гостиницу “Мир”. Об этом сообщает пресс-служба банка.

“Таким образом, банку удалось одержать очередную победу в борьбе за имущество, которое было передано на баланс ПриватБанка до его национализации”, — говорится в сообщении.

14 января 2021 года Верховным Судом в составе Кассационного хозяйственного суда по результатам рассмотрения кассационной жалобы Банка принято Постановление по делу № 910/15803/19 (по иску ООО “АЕФ” в АО КБ “ПриватБанк”, ООО “Ардена”). 

Верховный Суд пришел к выводу о наличии оснований для отмены судебных решений первой и апелляционной инстанций с передачей дела на новое рассмотрение в суд первой инстанции.

До национализации банка в августе 2016 года за счет перехода права собственности на залоговое имущество (гостиница “Мир”, г. Киев, проспект Голосеевский, д. 70) в АО КБ “ПриватБанк” согласно договору ипотеки, заключенному с ООО “АРДЕНА”, была погашена часть кредита ООО “АЕФ” по валютному кредитному договору от 2013 года на сумму почти 18 млн долл.

Додати коментар

Користувач:
email:





A maze of markets,
Money flows through tangled webs,
Investors’ assets.

- Fin.Org.UA

Новини

11:25 - AFINA Group стала власником ПрАТ "Вінницяпобутхім"
11:25 - Естонці остаточно викупили "РВС банк"
11:20 - Уряд надасть додаткові дотації для лікарів та вчителів
10:56 - У двох областях знеструмлення після російських обстрілів
10:50 - На Дніпропетровщині ввели екстрені відключення світла
10:36 - московіяни знову вдарили по критичних об’єктах на Житомирщині
10:30 - Удари московія по енергетиці України кваліфікували як злочини проти людяності – СБУ
10:26 - Amazon запускає хмарну службу в Європі, щоб там не переживали за безпеку
10:02 - "Аналогов нєт": 70% російського бізнесу не можуть відмовитись від західного софту
09:44 - Діалог влади та бізнесу: ефективна комунікація заради економічної стійкості
09:43 - Консультаційний центр: оперативна та ефективна підтримка бізнесу
09:40 - У 2025 році в Україні зріс попит на автобуси: які марки купували найчастіше
09:40 - У 2025 році в Україні зріс попит на автобуси: які марки купували найчастіше
09:31 - Матеріальна допомога, яка надається працівникам, має систематичний характер: оподаткування ПДФО
09:30 - Щодо права на ПСП осіб з інвалідністю ІІІ групи з дитинства
09:28 - Порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді
09:27 - Яка відповідальність передбачена за порушення правил сплати (перерахування) узгоджених сум грошових зобов’язань?
09:26 - Надходження рентної плати за видобування кам’яного вугілля від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету – понад 205,6 млн гривень
09:25 - ЄС знизив "стелю" для роснафти
09:24 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році платники сплатили понад 717,4 млн гривень податку на прибуток підприємств
09:22 - Торік громади України отримали 45,6 млрд гривень земельного податку
09:18 - ДПС отримала понад 90 звітів CbC за 2024 рік
09:16 - Понад мільйон звернень за 2025 рік: з якими питаннями найчастіше звертаються до Контакт-центру ДПС
09:00 - Кличко відповів Зеленському щодо поганої підготовки в Києві до блекауту
09:00 - Кличко відповів Зеленському щодо поганої підготовки в Києві до надзвичайної ситуації у енергосистемі
08:30 - Як оборонним компаніям фінансувати зростання
08:00 - Де в Україні зимувати?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України


Більше новин