У 2020 році контакт-центром ДПС надано відповіді на 908,2 тис. звернень платників

20.01.2021 10:13 | Fin.Org.Ua

Протягом січня – грудня 2020 року Контакт-центром ДПС надано відповіді на 908,2 тис. звернень фізичних та юридичних осіб. Із загальної кількості звернень на 879,9 тис. надано відповіді у телефонному режимі, на 13,1 тис. – електронною поштою і факсом, 1,4 тис. – з використанням автовідповідача та 13,8 тис. чатом в месенджерах.
Найчастіше платники зверталися з питань податку на додану вартість,  порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, прав та обов’язків платників податків.
Суб’єкти господарювання та громадяни також мають можливість скористатися Базою знань – автоматизованою базою уніфікованих відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Її розміщено на офіційному вебпорталі ДПС у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР). 
Відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять. З початку року фізичні та юридичні особи здійснили понад 3 млн відвідувань ЗІР.
База знань постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Протягом січня – листопада 2020 року з причини змін законодавства обмежено термін дії 1940 уніфікованих запитань-відповідей та внесено 1997 у новій редакції.
Нагадуємо, що приєднатися до чатів ДПС можна:
- з вебпорталу Державної податкової служби України, розділ «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» https://tax.gov.ua
- з сайту Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (скорочено ЗІР) https://zir.tax.gov.ua або його мобільної версії.  
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX

Додати коментар

Користувач:
email:





Bidding, buying, sold,
Money flows like a river,
Fortunes new and old.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.05.2026
15:30 - На Львівщині понад 20 тисяч абонентів лишаються без електрики після атаки московія
15:20 - Санкції ЄС можуть вдарити по арктичній логістиці московія – ЗМІ
15:16 - Іран дозволив китайським суднам проходити через Ормузьку протоку
14:45 - Військовий збір йтиме лише на зарплати ЗСУ: ВР підтримала закон у першому читанні
14:40 - "Укрпошта" продає останню велику партію списаних авто: що в переліку
14:31 - У Харкові відновили роботу "Дія.Бізнес": як підтримують підприємців у прифронтовому місті
14:08 - Фіскальний чек РРО/ПРРО: як зазначається назва товару при продажу вживаних технічно складних побутових товарів?
14:06 - Про розрахунок мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої
14:05 - Які дії іноземця з метою набуття статусу електронного резидента (е-резидента) та підстави скасування такого статусу?
14:05 - Наслідки атаки московія: у Києві пошкоджена станція метро й транспортна інфраструктура
14:04 - Розпочинається обговорення пропозицій щодо впровадження нових підходів до розрахунку та оприлюднення індикаторів грошового та валютного ринків України
14:03 - Чи включаються до складу доходу юридичної особи платника єдиного податку суми гарантійних внесків від орендарів?
14:01 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
14:00 - Уряд ухвалив протокольне рішення щодо розвитку державних інструментів житлового фінансування
13:59 - Виплати нерезиденту за послуги з виробництва та/або розповсюдження реклами про резидента: що з оподаткуванням?
13:58 - Трудові відносини: офіційне працевлаштування захищає права вагітних і працівників із дітьми
13:56 - За якими ідентифікаторами форм формуються електронні форми Запиту про отримання витягу з реєстру страхувальників?
13:55 - До уваги платників податків!
13:54 - Центри обслуговування платників – безбар’єрний податковий простір
13:53 - Податковий сервіс: цифрові рішення – доступність і комфорт платника
13:50 - Податковий календар на 15 травня 2026 року
13:50 - Втекти від великих ТЕЦ: чому держава не дозволяє масовий перехід на індивідуальне опалення
13:50 - "Сільпо" хоче придбати мережу супермаркетів "Арсен"
13:49 - Механізм сплати платежів з використанням єдиного рахунку
13:47 - Дніпропетровщина: результати діяльності податківців у січні – квітні 2026 року за напрямом оподаткування фізичних осіб
13:46 - До загального фонду держбюджету за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили понад 1,1 млрд грн рентної плати
13:45 - Понад 2 тисячі родин Київщини знов зі світлом після ворожого обстрілу
13:44 - Рентна плата: до місцевих бюджетів від платників Дніпропетровщини за користування надрами надійшло понад 17,0 млн гривень
13:43 - Плата за землю: находження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 21,7 відсотка


Більше новин