Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, засобами сервісів "Пульс", "Урядова гаряча лінія 1545" та "Гаряча лінія голови Дніпропетровської ОДА"

20.01.2021 10:12 | Fin.Org.Ua

Всього за січень – грудень  2020 року до  сервісу "Пульс"  на розгляд надійшло 567 інформаційних карток зі зверненнями від фізичних і юридичних осіб щодо, дій або бездіяльності працівників структурних підрозділів ГУ ДПС (далі -  звернення).
Найбільшу питому вагу складають звернення з наступних питань:
- щодо роботи  структурних підрозділів ГУ ДПС – 368 звернень (64,9 відс.);
- щодо реєстрації податкових накладних та звітності в електронному вигляді – 103 (18,17 відс.);
- щодо якості надання адміністративних послуг – 36 (6,35 відс.);
- щодо роботи центрів обслуговування платників - 18 звернень (3,18 відс.).
Крім того, 26 заявників висловили занепокоєння діями посадових осіб ГУ ДПС у Дніпропетровській області щодо можливих корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції». За результатами перевірки інформація не підтвердилась.
Всі інформаційні картки, які перебували на розгляді в ГУ ДПС, своєчасно опрацьовані та розглянуті відповідно до вимог норм діючого законодавства.
За січень – грудень  2020 року ГУ ДПС забезпечено своєчасний розгляд 462 звернень, які надійшли на розгляд від державного спеціалізованого сервісу "Урядова гаряча лінія 1545" і 61 звернень, що надійшли від сервісу "Гаряча лінія голови Дніпропетровської ОДА".  
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Fortunes won and lost
Amidst a sea of numbers
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

16:04 - Ринок фінансових послуг України покинули шість компаній
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.02.2026
15:49 - Взяття на облік як платника єдиного внеску ФОПа, який планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність
15:44 - Україна ризикує недоотримати 1,4 мільярда євро фіндопомоги ЄС – аналітики
15:33 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
15:30 - LEV Development потрапив у п'ятірку лідерів премії ТОП-100 девелоперів України за версією ЛУН
15:23 - У московії ціни на огірки наблизилися до вартості м'яса
15:20 - Дунайські порти України за рік перевалили 9 мільйонів тонн вантажів
15:02 - Щодо подання Повідомлення про набуття частки у контрольованій іноземній компанії
14:57 - Роз’їзний характер робіт: чи оподатковується ПДФО вартість проживання та проїзду найманих працівників?
14:55 - В Україні вже експлуатується 1,4 ГВт газової генерації
14:45 - Кулеба повідомив про можливі зміни у теплопостачанні в Україні
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - У які строки контролюючий орган здійснює реєстрацію ФОП (крім е-резидента), як платника єдиного податку?
14:35 - На Харківщині внаслідок російської атаки загорілася АЗС
14:30 - Про терміни подання ФОПом на загальній системі оподаткування податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
14:28 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:24 - Про подання ФОПами звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску
14:23 - "Укрпошта" відтепер безкоштовно повертатиме посилки з-за кордону
14:21 - Тимчасове ввезення та реекспорт обладнання: що з реєстрацією платником ПДВ?
14:18 - Важливість дотримання принципів та складових безбар’єрності
14:16 - Сплачуєте податкові платежі та єдиний внесок – дотримуйтеся вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції!
14:14 - Платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету акцизним податком на понад 59,1 млн гривень
14:12 - На Дніпропетровщині збільшилась кількість платників єдиного внеску майже на 9 тисяч осіб
14:10 - Бюджети територіальних громад Дніпропетровщини отримали понад 588,8 млн грн плати за землю
14:10 - Альтернативна енергетика: Рада ухвалила законодавчі зміни
14:08 - На Дніпропетровщині відбувся відкритий діалог влади та бізнесу про механізми підтримки економіки
14:07 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог, консультації, підтримка
13:57 - Голова Адміністрації судноплавства залишає посаду
13:45 - Деяким киянам обіцяють виплатити по 40 тисяч гривень


Більше новин