До уваги замовників послуг транспортування!

19.01.2021 21:06 | Оператор ГТС України

ТОВ «Оператор ГТС України» інформує замовників послуг транспортування про наступне. Відповідно до положеннями статті 35 Закону «Про ринок природного газу», правила балансування повинні бути справедливими, недискримінаційними, прозорими та обумовленими об’єктивними чинниками. Такі правила мають створювати економічні стимули для балансування обсягів закачування і відбору природного газу самими замовниками.

Відповідно до положень глави 5 розділу XIV Кодексу ГТС оператор газотранспортної системи має право закуповувати послуги балансування, якщо короткострокові стандартизовані продукти не можуть задовольнити потреби у підтримці оптимальної роботи газотранспортної системи або за відсутності ліквідності торгівлі короткостроковими стандартизованими продуктами.

Керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» ТОВ «Оператор ГТС України» здійснило закупівлю «Газове паливо (Послуга балансування)» за процедурою відкриті торги та за її результатами 19 січня 2021 року уклало договір про надання послуги балансування.

Відповідно до вищезазначеного та керуючись пунктом 11 глави 6 розділу XIV Кодексу ГТС, починаючи з 19 січня 2021 року ТОВ «Оператор ГТС України» здійснює визначення маржинальних цін продажу та маржинальних цін придбання для кожної газової доби в наступний спосіб:

маржинальна ціна продажу визначається шляхом зменшення на величину коригування ціни продажу природного газу оператором газотранспортної системи, визначеної відповідно до умов договору про надання послуги балансування для відповідної газової доби; маржинальна ціна придбання визначається шляхом збільшення на величину коригування ціни придбання природного газу оператором газотранспортної системи, визначеної відповідно до умов договору про надання послуги балансування для відповідної газової доби.

Запис До уваги замовників послуг транспортування! спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crypto craze in swing
Bitcoin and altcoins trade high
New money or bubble?

- Fin.Org.UA

Новини

16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?
15:07 - Щодо відображення у податковому обліку витрат, пов’язаних з придбанням дозволу чи ліцензії на здійснення певного виду діяльності
15:06 - Інформування платника про відмову щодо включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій
15:05 - Хто належить до посадових осіб юридичної особи у цілях підписання податкової звітності?
15:04 - Несплата (несвоєчасна сплата) єдиного внеску: відповідальність роботодавця
15:00 - Чисті річки починаються з ПУРБ: Україна реалізує плани управління річковими басейнами
14:45 - Скандальний конкурс на посаду гендиректора Оператора ГТС оголосили наново
14:45 - Митниця фіксує значне збільшення платежів: яка статистика за півріччя
14:15 - ФОПи зможуть платити податки прямо зі смартфона: у застосунок ПриватБанку додали функцію
13:58 - Російський розробник держмесенджера Max потрапив під санкції ЄС
13:35 - В Україні пройшли перші довгострокові аукціони з продажу електрики: які результати
13:30 - Реформа системи ПМД необхідна для більшої ефективності, — Ігор Безкаварайний
13:14 - Після російських атак "Кернел" призупинив роботу терміналів у Чорноморську
13:05 - Яким чином подається заява про надання витягу з Єдиного реєстру місць зберігання?
13:00 - Як українська BES проєктує електричні системи для Tesla, Google та Amazon
12:59 - Щодо заповнення розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих неплатником ПДВ – отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами, у разі відсутності договору
12:58 - НЕК «Укренерго» отримала від Німеччини енергетичного обладнання на 486 тисяч євро
12:58 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»
12:57 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:56 - На підставі яких документів складається податкова накладна на операції з експорту окремих видів товарів?
12:55 - Дніпропетровщина: на податковому обліку знаходиться майже 305,7 тис. платників
12:55 - Міністр закордонних справ Франції звинуватив ФСБ у кібератаці
12:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин