Прем’єр-міністр: Україна є невід’ємною частиною реалізації цілей Європейського зеленого курсу

19.01.2021 16:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під головуванням Прем"єр-міністра України Дениса Шмигаля 19 січня у режимі відеоконференції відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації подолання наслідків зміни клімату в межах ініціативи Європейської Комісії «Європейський зелений курс». У заході взяли участь члени Уряду, народні депутати України, представники Офісу Президента України, Ради національної безпеки і оборони, експертного середовища та бізнесу. На засіданні учасниками було розглянуто низку важливих питань, озвучені пріоритети щодо долучення України до «Європейського зеленого курсу» (ЄЗК), зокрема, у сфері циркулярної економіки та органічного землеробства, довкілля, енергетики та енергоефективності, транспорту тощо. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що впровадження ЄЗК для України має широкі перспективи для ефективної роботи багатьох секторів економіки, включаючи енергетику, транспорт, енергоефективність, ресурсоефективне будівництво та реконструкцію будівель, енергоефективність теплопостачання. «Сьогодні Україна докладає максимум зусиль для створення кліматично нейтрального європейського континенту та є невід’ємною частиною реалізації цілей Європейського зеленого курсу», — підкреслив Глава Уряду. Зокрема, за словами Прем’єр-міністра, Україна продовжує активний діалог із ЄС щодо формування та реалізації політики ЄЗК. «Наша країна має потенціал до виробництва чистої енергії та визначена одним із потенційних партнерів ЄС щодо виробництва та постачання водню.
Тому ми налаштовані на розвиток водневих технологій і створення водневої екосистеми», — зазначив Денис Шмигаль. Ще одним важливим кроком у рамках «енергетичного зеленого переходу» стане реформування вугільної галузі, що буде відбуватись в межах інклюзивної та справедливої трансформації вугільних регіонів.
Цей процес передбачає створення нових робочих місць та перспектив для шахтарських міст. Прем’єр-міністр закликав усіх докладати зусиль до виконання заявлених сьогодні пріоритетів. Міжвідомча робоча група стане важливим інструментом врегулювання найбільш складних питань щодо подолання наслідків зміни клімату, розв’язання яких потребуватиме ухвалення рішень як на галузевому, так і на національному рівнях. Основними напрямками діяльності міжвідомчої робочої групи є координація діяльності щодо подолання наслідків зміни клімату, вироблення підходів для суттєвого скорочення викидів парникових газів у відповідних секторах економіки й механізмів «зеленого» енергетичного переходу, розвиток сфери використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, впровадження ресурсоефективного будівництва, транспортної декарбонізації міст та розвитку розумної мобільності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Досягнення ринку,
Нові технології й ідеї,
Інвестиції й розвиток.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Аналітики визначили найбільш дохідні українські театри
17:35 - Темпи ремонту доріг перевищують планові показники – Кулеба
17:05 - Суд покарав сільраду, яка не врятувала дерева у заказнику "Косюрівський"
17:00 - Зеленський розповів, скільки пального споживає Україна на місяць
16:10 - Великий податковий законопроєкт розділять на три – Железняк
15:30 - "Київводоканал" відновлює подачу води
14:50 - Франція запровадила субсидії на пальне для окремих груп
13:56 - Скандал із "зерновими оборудками": трейдери призупинили закупівлі зі сторонніх елеваторів
12:58 - московіяни третю добу поспіль атакують газовидобуток "Нафтогазу" на Полтавщині
12:42 - Частина Києва залишилася без водопостачання
12:15 - "Укрзалізниця" посилює захист підстанцій
11:20 - НБУ поставив під сумнів компетентність гендиректора "Укрпошти"
10:25 - московія вдарила по українському морському порту: які наслідки
09:40 - московіяни двічі за ніч атакували Одесу: пошкоджено інфраструктуру
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 27 березня: фіналісти на посаду голови митниці, ціна кешбеку на пальне
21:00 - Одеса як інвестиційна платформа: чому місту потрібна нова модель розвитку
20:45 - Ринок праці: в Мінекономіки повідомили, коли запустять перший етап системи "Обрій"
20:25 - Не відчували впливу: голова комісії з добору очільника митниці заперечив політичний тиск
19:52 - Російські виробники нафти можуть оголосити форс-мажор через атаки на балтійські порти
19:45 - 139 господарств отримають фінансування: Уряд продовжив програму підтримки фермерів
19:12 - Війна та енергодефіцит: Dragon Capital погіршив прогноз для економіки України
19:00 - Торік Україна на понад 18% збільшила витрати на імпорт енергоресурсів
19:00 - Київстар у 2025 році розширив 4G-покриття на 630 населених пунктів
18:26 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 30 березня
18:15 - В Мінекономіки повідомили, коли українці отримають Нацкешбек за січень
18:07 - Розвиток телевізійного контенту: від класичних форматів до стримінгової революції
18:00 - Пункти екологічного контролю: Уряд продовжив реалізацію експериментального проєкту
17:44 - Енергетики не очікують відключення світла в Україні 28 березня
17:40 - Українці почнуть отримувати кешбек за січень вже з 27 березня


Більше новин