В итальянский меткомбинат Ilva инвестируют 310 млн. евро

19.01.2021 16:06 | Укррудпром

15:45 19 января 2021 года

Корпорация ArcelorMittal и итальянская государственная инвестиционная корпорация Invitalia, являющиеся совладельцами крупнейшего в стране металлургического комбината Ilva, обнародовали программу развития предприятия на ближайшие пять лет.Об єтом передает портал Metalinfo.ru.

В соответствии с ней, в текущем году в комбинат планируется инвестировать 310 млн. евро. Эти средства пойдут, в частности, на модернизацию доменной печи № 5, простаивавшей с 2015 г., а также на увеличение производственной мощности предприятия от нынешних 3,3 млн. до 5 млн. т в год.

В текущем году на Ilva будут функционировать три доменные печи. Правда, печь № 4 будет остановлена в апреле для проведения капитального ремонта, но тому времени в строй будет введена ДП-2, запуск которой запланирован на февраль. В марте на ремонт также будет остановлен конвертерный цех № 1, работа которого возобновилась 15 января после длительного простоя.

В 2022-2024 гг. инвестиции в Ilva будут составлять по немногим более 400 млн. евро в год. В 2025 г. капиталовложения составят 300 млн. евро. Предполагается, что к тому времени производительность меткомбината будет постепенно доведена до 8 млн. т в год.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading at all hours,
Money never takes a break,
The market never sours.

- Fin.Org.UA

Новини

20:30 - Сінево сплатила понад 320 млн податків – найбільше з початку повномасштабного вторгнення
20:25 - Порошенко заробив удвічі більше, ніж решта нардепів разом: хто ще в топі
20:00 - Новини 29 липня: атака на Wildberries, хусити хочуть брати плати за прохід Червоним морем
19:40 - Комуністи поступаються: Куба відкриває десятки галузей для приватного бізнесу
19:10 - Війна з Іраном майже знищила знижку на російську нафту для Індії
18:40 - Стало відомо, скільки Україна втрачає за кожен день блокади портів
18:40 - Київстар ТБ, "Агенти крові" та партнери об'єднали донорів крові під час акції "Пульс життя"
18:10 - московія планує ще на місяць заборонити експорт дизельного пального
17:40 - Від виробництва залишилися руїни: росіяни вдарили по молокозаводу
17:30 - Розпочинається обговорення змін до системи управління надавача фінансових платіжних послуг
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 30 липня
17:00 - Всупереч тренду: Акордбанк став лідером за темпами розвитку мережі відділень в Україні
16:57 - Матеріальна допомога надається роботодавцем всім або більшості працівникам і має систематичний характер: що з ПДФО?
16:56 - Для обчислення загального МПЗ ФОП – платникам єдиного податку другої-четвертої груп необхідні дані щодо нормативної грошової оцінки землі
16:55 - Платникам акцизного податку, які здійснюють виробництво, оптову, роздрібну торгівлю пальним та зберігання пального
16:54 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з імпорту товарів!
16:52 - Податковий комплаєнс: системна основа справедливого адміністрування
16:51 - Автоматизована система формування платіжних інструкцій – підвищення прозорості та прогнозованості процесів стягнення податкового боргу
16:50 - Як перевірити стан розрахунків з бюджетом
16:49 - Стратегічні рішення, допуск іноземних цінних паперів та захист інвесторів: результати засідання НКЦПФР
16:49 - Продовжується робота над створенням сучасної системи управління податковими ризиками
16:48 - Чи застосовуються пільги при сплаті податку на нерухоме майно за садовий та дачний будинки?
16:47 - Земельна ділянка перебуває у спільній (спільній частковій) власності кількох юридичних осіб: як обчислюється земельний податок?
16:47 - Як підготуватись до приходу іноземних інвесторів
16:47 - Міненерго розповіло про підготовку до будівництва 1,5 ГВт генерації
16:45 - Що є виробами медичного призначення та лікарськими засобами з метою застосування РРО?
16:43 - Чи враховується при визначенні фінансового результату до оподаткування недоамортизована частина ремонту орендованого ОЗ по закінченню договору оперативної оренди?
16:40 - Щодо ставок та коефіцієнтів до ставок з рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
16:38 - З метою отримання податкової інформації, необхідної у зв’язку з проведенням перевірок, контролюючі органи мають право здійснювати зустрічні звірки
16:36 - До уваги юридичних осіб – податкових агентів!


Більше новин