На Волині представники Державної регуляторної служби України провели семінар для працівників структурних підрозділів Володимир-Волинської міської ради

19.01.2021 12:24 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

pexels-photo-106344Фахівці Сектору Державної регуляторної служби у Волинській області провели плановий січневий семінар для працівників структурних підрозділів Володимир-Волинської міської ради. 

Під час онлайн семінару розглянули питання щодо оприлюднення регуляторних «відкритих» даних, зокрема інформації, передбаченої Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на Єдиному державному порталі відкритих даних.

Учасникам було представлено методичні рекомендації Державної регуляторної служби України щодо оприлюднення наборів регуляторних відкритих даних та онлайн-сервісі «OpenDataПублікатор» для наповнення таких наборів, що розроблений ДРС. 

У ході заходу присутні обговорили підготовку проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них, оприлюднення проектів регуляторних актів та інші важливі питання.

Запись На Волині представники Державної регуляторної служби України провели семінар для працівників структурних підрозділів Володимир-Волинської міської ради впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market ebbs and flows
Chaos turned into order
Capital's heartbeat.

- Fin.Org.UA

Новини

23:54 - Інфляційний звіт, січень 2026 року
21:56 - Інфляція буде помірною у 2026-2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
21:00 - Новини 5 лютого: два місяці на відновлення Дарницької ТЕЦ, динамічні ціни на квитки УЗ
20:50 - На захист критичних об’єктів у прифронтових областях виділили 6 мільярдів – Шмигаль
20:43 - "Укрзалізниця" змінить правила повернення квитків
20:10 - В ДТЕК пояснили киянам, чому у вас може бути темно, коли у сусідів є світло
19:35 - 6 лютого відключення світла діятимуть цілодобово по всій Україні
19:06 - УЗ запроваджує динамічні ціни на квитки: від чого залежатиме вартість
19:05 - Київські прокурори судяться з забудовником, який обмежив прохід до води на Трухановому острові
18:45 - Києву надійшла перша партія генераторів від ЄС
18:35 - "Росатом" почав будувати АЕС в Угорщині
18:30 - Посилення кооперації у промисловому секторі – Олексій Соболев зустрівся з Міністром фінансів та економіки Польщі Анджеєм Доманським
18:23 - Здійснено чергові кроки для нарощення кредитування та впровадження в Україні норм ЄС
18:02 - Інвестиції та повоєнне відновлення: НКЦПФР і Єврокомісія визначили пріоритети
17:55 - "Пошкодження суттєві": в Харкові після атаки московія без опалення лишаються близько 100 тисяч сімей
17:45 - Які будинки у Києві залишаться без тепла до кінця зими: адреси
17:30 - Мінцифри пояснило процедуру отримання виплат сім’ям з дітьми
17:21 - Ключові рішення НКЦПФР 05.02.2026
17:10 - Благодійність в Україні: як витримати довгу дистанцію
17:05 - Тарас Чмут увійшов до наглядової ради Агенції оборонних закупівель
17:00 - Уряд затвердив порядок виконання цільових показників з повторного використання та рециклінгу будівельних відходів
16:53 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 6 лютого
16:50 - Дарницьку ТЕЦ відновлюватимуть близько двох місяців: які будинки будуть цей час без тепла
16:41 - З російського полону вдалось повернути одного нацгвардійця – захисника ЧАЕС!
16:30 - Уряд затвердив загальнодержавні коефіцієнти викидів парникових газів для споживання кінцевої енергії
16:23 - "СвітлоДім": перші виплати за держпрограмою надійдуть протягом 48 годин
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАШ ДОМ УЮТ» (Одеська обл., м. Одеса, вул. Костанді, будинок 104-А, 104-Б)
16:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ФАЛЬКОПАК” (Київська обл., Фастівський р-н, Глевахівська т. г., с-ще Глеваха, вул. Новий Шлях, 40А)
16:18 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» (Полтавська обл., м. Полтава, вул. Київське шосе, 41)
16:17 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛІТИН-БІОСФЕРА» (Вінницька обл., Вінницький р-н, Осолинська сільська рада)


Більше новин