На Херсонщині представниками Державної регуляторної служби України проведено моніторинг здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

19.01.2021 12:24 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

32315_910x510Фахівцями Сектору Державної регуляторної служби у Херсонській області проведено моніторинг здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік та оприлюднення відповідної інформації на офіційних веб-сайтах регуляторних органів.

Наразі офіційні веб-сайти мають 43 об’єднані територіальні громади області (далі- ОТГ), або 88% від їх загальної кількості. Із них 25 ОТГ (або 58%)  розмістили інформацію щодо планування регуляторної діяльності на 2021 рік.

У 2021 році відповідно до інформації, оприлюдненої територіальними громадами області планується розробити 112 регулювань (105 рішень сесій та 7 рішень виконкомів).

Зазначені регулювання планується розробляти у сферах:

встановлення місцевих податків і зборів – 47 проектів рішень (або 42%) оренди комунального майна – 15 проектів рішень (або 14%) благоустрою населених пунктів – 14 проектів рішень (або 12%) земельних відносин – 8 проектів рішень (або 8%) інші сфери – 28 проектів рішень (або 25%)

На офіційних веб-сайтах Херсонської обласної ради та 4 районних рад відсутня інформація щодо планування регуляторної діяльності на 2021 рік.

Херсонською обласною державною адміністрацією у 2021 році планується розробити 2 регуляторних акта.

Райдержадміністрації у поточному році не планують приймати регуляторні акти.

Запись На Херсонщині представниками Державної регуляторної служби України проведено моніторинг здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Можливості безмежні й широкі,
Не проґавте шансу.

- Fin.Org.UA

Новини

17:28 - У Чернівцях заборонили прокат електросамокатів: яка причина
17:16 - Російські Геленджик та Новоросійськ залишились без світла через загрозу дронів
17:15 - У Севастополі знову продаватимуть паливо лише за QR-кодами
16:53 - Мільярдні збитки: генпрокурор розповів про масштаби оборонної корупції
16:37 - У ДТП загинула топ-менеджерка мережі магазинів Eva
16:10 - Україна вперше змінила прогноз експорту зерна через блокаду портів: наскільки він впав
16:00 - "Не можна сидіти" і "мінус 500 грн за запізнення". Коли вимоги роботодавців порушують права людини
15:44 - Кількість зупинених податкових накладних скоротилася майже в 5 разів
15:44 - У Мінрозвитку оцінили готовність житла та інфраструктури до зими
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.08.2026
15:15 - Укрпошта почала торгувати електронікою
15:05 - Держстат: інфляція у липні зросла до 0,3%, у річному вимірі – 7,7%
14:30 - Що буде з 372 мільйони криптоактивів, які передані АРМА?
14:22 - Туреччина стала "притримувати" прохід через Дарданелли для деяких суден – ЗМІ
14:00 - У КМДА прозвітували про стан виконання Плану стійкості Києва
13:51 - Звернення громадян: податківці Дніпропетровщини з початку року отримали від платників 773 заяви
13:47 - Волонтери можуть отримати витяг з реєстру в електронному вигляді
13:45 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:44 - Щодо отримання фізичною особою, яка перебуває за кордоном, документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО
13:42 - Щодо подання скарги в електронній формі засобами електронного зв’язку на ППР
13:40 - За яким кодом класифікації доходів бюджету роботодавець сплачує ПДФО з нарахованої та виплаченої працівнику допомоги у зв’язку з лікарняним?
13:39 - Громадянин України втратив паспорт з позначкою «відмова»: алгоритм дій платника щодо отримання PHOKПП у разі зміни своїх релігійних переконань
13:38 - Особа, яка є адвокатом та провадить незалежну професійну діяльність, за певних умов може одночасно обрати третю групу платника єдиного податку
13:37 - Дотримання платниками вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
13:37 - Мінінфраструктури оголосило найбільший конкурс на міжобласні автобусні маршрути
13:36 - Інтерв’ю Андрія Пишного на Радіо NV про наслідки російських ударів для економіки, інфляцію та інформаційні атаки
13:35 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
13:33 - Податкова служба Дніпропетровщини: з початку року до ЦОПів надійшло майже 237 тис. звернень щодо надання адміністративних та інших послуг
13:32 - Дніпропетровщина: у ЦОПах Самарівської ДПІ і Синельниківської ДПІ податківцями надано понад 18,7 тис. адміністративних послуг
13:29 - Доступ до публічної інформації: податківцями Дніпропетровщини опрацьовано 198 запитів


Більше новин