Дев’ять компаній за власною ініціативою виключені із реєстрів фінустанов та лізингодавців, а одна нова компанія поповнила небанківський ринок

19.01.2021 00:15 | Fin.Org.UA

Національний банк України виключив шість фінансових установ з Державного реєстру фінансових установ та три компанії з Реєстру осіб, які не фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, на підставі поданих ними заяв.

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив такі рішення на засіданні 15 січня 2021 року.

Йдеться про такі компанії:

  • ПТ "ВАШ ЛОМБАРД "ЯМПОЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ І КОМПАНІЯ" (ЄДРПОУ 37937980). Установа мала одну ліцензію на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту. Її було анульовано на цьому ж засіданні Комітету.
  • ТОВ "ФК "КАЙЛАС ФІНАНС" (ЄДРПОУ 43064591). Компанія мала три ліцензії: на надання послуг з факторингу, надання послуг з фінансового лізингу, а також на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту. Усі ліцензії були анульовані 30 грудня 2020 року.
  • ТОВ "ОПТИМУМ ФАКТОР" (ЄДРПОУ 37194782). Компанія мала одну ліцензію на надання послуг з факторингу. Її було анульовано 6 листопада 2020 року.
  • КС "Запоріжжя" (ЄДРПОУ 33123016). Кредитна спілка мала дві ліцензії – на залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їхнього повернення, а також на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту. Їх було анульовано 11 грудня 2020 року.
  • КС "Укрсоцкредит" (ЄДРПОУ 26383168). Кредитна спілка мала одну ліцензію на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту. Її було анульовано 30 грудня 2020 року.
  • КС "СЛАВУТИЧ-КРЕДИТ" (ЄДРПОУ 33242451). Кредитна спілка мала дві ліцензії – на залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їхнього повернення, а також на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту. Їх було анульовано 11 грудня 2020 року.
  • ТОВ "КС ЛІЗИНГ" (ЄДРПОУ 37953997). Компанія не мала ліцензій на надання фінпослуг.
  • ТОВ "МІЛАНА" (ЄДРПОУ 14346334). Компанія не мала ліцензій на надання фінпослуг.
  • ТОВ "НОВА ЛІЗИНГ" (ЄДРПОУ 38749930). Компанія не мала ліцензій на надання фінпослуг.

Додатково повідомляємо, що частка цих фінансових установ на ринку є незначною.

Активи ПТ "ВАШ ЛОМБАРД" становили 0,59 млн грн або 0,01% від обсягу ринку ломбардів станом на 1 жовтня 2020 року.

Активи ТОВ "ФК "КАЙЛАС ФІНАНС" становили 5,1 млн грн або 0,003% від обсягу ринку фінансових компаній станом на 1 жовтня 2020 року. Фінансова компанія ТОВ "ОПТИМУМ ФАКТОР" не подавала свою звітність у третьому кварталі 2020 року.

Активи трьох кредитних спілок "Запоріжжя", "Укрсоцкредит" та "СЛАВУТИЧ-КРЕДИТ" становили 2,96 млн грн (або 0,1% від ринку кредитних спілок) станом на 1 жовтня 2020 року, а їхні зобов’язання – 1,5 млн грн (або 0,1% від ринку кредитних спілок).

Крім цього, Національний банк вніс до Державного реєстру фінансових установ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНХАЙК" (ЄДРПОУ 43619089).

Також НБУ ухвалив рішення видати фінустанові три ліцензії – на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту, надання послуг з факторингу, а також на надання послуг з фінансового лізингу.

Нагадуємо, особа, яка має намір надавати ліцензовані фінансові послуги, має право одночасно подати заяву до Національного банку  про включення до Реєстру і про видачу ліцензії. Це передбачено статтею 35 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг". Саме цим правом скористалася ТОВ "ФІНХАЙК".

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

15:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:05 - На Дніпропетровщині викрили конвертцентр із 20 підконтрольними фірмами
14:58 - Суд підтримав позицію ДПС: виробник тютюнової продукції має сплатити до бюджету понад 3,2 млрд грн податків
14:40 - Великі мережі АЗС знову підвищили ціни на дизель
14:25 - Мінвідновлення оновило статистику ударів московія по судноплавству
14:13 - ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний обмін інформацією
14:00 - Уряд змінив порядок переоформлення відстрочки від мобілізації
13:40 - Частина Дунаю може стати несудноплавною через посуху в Європі
13:27 - У "Дії" у бета-тесті можна буде оформити дитячі виплати
13:18 - Уряд пообіцяв аграріям доступні кредити під заставу зерна
13:00 - Трамп почав продавати інсайди за $100 000 на місяць у своїй соцмережі
13:00 - Чому питання "СЕС чи УЗЕ?" для бізнесу вже втрачає сенс
12:58 - У Раді зареєстрували законопроєкт про оподаткування імпортних посилок до 150 євро
12:30 - Чому ринок не має втрачати пам’ять
12:29 - У липні до держбюджету спрямували рекордну суму митних платежів
12:25 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у липні
12:22 - Щомісячні опитування підприємств України, липень 2026 року
12:22 - Monthly Business Outlook Survey, July 2026
12:20 - Неякісне вугілля для лікарень та шкіл: учасникам оборудки вручили підозри
12:17 - До уваги платників!
12:15 - Зміна відомостей про об’єкт оподаткування: заповнення Заяви за ф. № 20-ОПП
12:14 - Виробники та імпортери сигарет зобов’язані застосовувати коефіцієнт 1,1 до мінімального акцизного податкового зобов’язання
12:14 - Виробники та імпортери сигарет зобов’язані застосовувати коефіцієнт 1,1 до мінімального акцизного податкового зобов’язання
12:09 - Платники податку на прибуток зазначають інформацію про надання безоплатної допомоги неприбутковим організаціям та для потреб забезпечення оборони у додатку БД до декларації
12:08 - За яким кодом бюджетної класифікації платники податків сплачують штрафні санкції за порушення встановленого порядку взяття на облік (реєстрації) або внесення змін до облікових даних в контролюючих органах?
12:05 - Щодо коригування фінансового результату до оподаткування платником податку на прибуток підприємств, який здійснює операцію з надання безоплатної допомоги волонтеру за певних умов
12:03 - Зміна даних у ДРФО: подання заяви за ф. № 5ДР стосовно малолітньої особи, яка ще не отримала паспорт громадянина України вперше
12:00 - Чи буде діяти КЕП, отриманий у КНЕДП ДПС, після 01.09.2026 у зв’язку із застосуванням ґеш-функції за новим ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
11:59 - Військовослужбовцям при переїзді до нового місця служби в інший населений пункт виплачується підйомна допомога та компенсація ПДФО: за якою ознакою доходу в додатку 4ДФ до Розрахунку відображати?
11:57 - До уваги платників ПДВ!


Більше новин