Проекти розвитку на Чернігівщині: економічне зростання та залучення туристів

18.01.2021 19:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Прискорення запуску секторальних проектів регіонального розвитку та обговорення нових проектів у рамках «Великого будівництва 2021» були у центрі уваги під час робочої поїздки заступника Міністра розвитку громад і територій України Івана Лукері до Чернігівської області.
Зокрема, цього року в регіоні буде створена низка об’єктів, які сприятимуть економічному розвитку регіону та залученню туристів. Цього року Чернігівщина достойно представила свій потенціал у конкурсі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися коштом державного бюджету, отриманими від Європейського Союзу.
З 30 заявок 6 схвалені конкурсною комісією.
На реалізацію цих шести проектів-переможців область отримає понад 10% (близько 50 млн грн) від всього передбаченого обсягу фінансування в рамках зазначеного конкурсу. «Потужні проекти регіонального розвитку на Чернігівщині – результат співпраці місцевої Агенції регіонального розвитку та Чернігівської ОДА.
Створення таких Агенцій у кожній області – стратегічна ціль Мінрегіону», – зазначив Іван Лукеря. В ході робочого візиту заступник Міністра також ознайомився з проектами, які Чернігівська ОДА пропонує реалізовувати коштом ДФРР у 2021 році та включити їх до переліку «Великого будівництва». Головними пріоритетами «Великого будівництва 2021» є проекти економічного розвитку регіонів, туристичні магніти та об’єкти надання публічних послуг.
Заступник Міністра відвідав низку об’єктів на Чернігівщині, що відповідають цим вимогам. Зокрема, в цьому році в рамках «Великого будівництва» буде відреставрований важливий туристичний об’єкт міста – «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм». До того ж на базі «Чернігівського обласного молодіжного центру» створюється сучасний хаб – мультифункціональний виставковий центр, коворкинг, навчальний та діловий простір. Окрім того, Іван Лукеря зустрівся з представниками Новгород-Сіверської міської ради.
Цього року Мінрегіон надасть підтримку в рамках секторальної бюджетної програми проекту створення туристичної інфраструктури в районі Преображенського Новгород-Сіверського чоловічого монастиря.
Це один з найстаріших монастирів-фортець в Україні, який розташований на мальовничому березі Десни. «Вперше держава підтримає створення туристичного об’єкту у такому віддаленому куточку України.
Це не тільки відкриє для людей нову історичну пам’ятку, а й внесе свіжу хвилю у життя місцевих мешканців, дасть поштовх для розвитку малого та середнього підприємництва», – наголошує Іван Лукеря.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:10 - Денис Шмигаль поінформував про хід робіт з відновлення тепло- та електропостачання у столиці
21:00 - Новини 26 січня: курс євро, ситуація в енергетиці
20:50 - Торік Україна експортувала два мільйона яєць
20:26 - Мінус мільярд доларів: Nestle, Danone фіксують збитки після знайденого токсину
20:00 - Акції золотодобувних компаній стрибнули разом із золотом
18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію
16:13 - Польща надала Києву 130 генераторів: Кличко розповів деталі
16:02 - Після реформи пенсіонерам не платитимуть менше 6 тисяч – Улютін
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026


Більше новин