С начала года цены на лом выросли на 1,7 тыс гривен

18.01.2021 17:36 | Укррудпром

17:30 18 января 2021 года

В первую неделю 2021 года на внутреннем рынке Украины метпредприятия подняли цены на металлолом на 1,7 тыс. грн по сравнению с последней неделей 2020 года — до 9050 грн/т. За неделю 8-15 января цены на лом остались на уровне первой недели года. Об этом сообщает “УкрМет” со ссылкой на данные “Укрпромвнешэкспертизы”.

“Рентабельность закупок металлолома остается выше нормативного значения. Потребители могут позволить себе еще одно повышение цен на лом на внутреннем рынке”, — отмечает “УкрМет”.

Поставки лома на метпредприятия за неделю (7-13 января) составили 67,7 тыс. т против 65,9 тыс. т неделей ранее (31 декабря — 6 января). Потребность в ломе составила 63,3 тыс. т. Метзаводы были обеспечены сырьем на 107,9%.

Запасы лома в портах выросли до 1,4 тыс. т против 1,2 тыс. т на предыдущей неделе. Выплавка стали за 7-13 января увеличилась до 418 тыс. т (409 тыс. т), а остатки сырья на складах достигли 167 тыс. т (155 тыс. т). “В ближайшие недели на внутреннем рынке Украины заводы могут пойти на очередное повышение закупочных цен на фоне роста цен на заготовку и высокой вероятности продолжения повышения стоимости металлолома на внешних рынках. Прогнозная средняя цена на следующей неделе — 9050 грн/т”, — говорится в сообщении.

Отметим, то за неделю 12-25 декабря закупочные цены на металлолом на внутреннем рынке Украины остались на уровне предыдущей недели — 7350 грн/т.

“УкрМет” имеет 14-летний опыт работы на рынке лома черных металлов и на сегодняшний день является его лидером. У компании более 60 перерабатывающих цехов и около 700 специалистов в регионах.

Напомним, в декабре поставки металлолома на металлургические предприятия Украины выросли на 33,1% по сравнению с декабрем 2019 года — до 288,6 тыс. т. За 2020 год поставки, напротив, упали на 3,9% по сравнению с 2019 годом — до 2,9 млн т.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading at all hours,
Money never takes a break,
The market never sours.

- Fin.Org.UA

Новини

18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:30 - Як формувати репутацію при виході на міжнародні ринки
16:21 - Ключові рішення НКЦПФР від 16.04.2026
16:18 - Свириденко назвала ключовий пріоритет у співпраці з Європейським інвестбанком
16:04 - Митниця фіксує зниження частки контрабандних сигарет на ринку
16:01 - Двом небанківським фінансовим установам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
15:58 - Київстар та "Повернись живим" масштабують Школу операторів наземних дронів "Варан"
15:55 - В Україні почав відновлюватись попит на купівлю будинків
15:38 - Уряд підготував проєкти для захисту водопостачання: Кулеба пояснив їх логіку
15:35 - Україна отримала понад мільярд доларів від Британії за рахунок активів московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.04.2026
15:21 - Минулого тижня Державна податкова служба за підтримки Мінветеранів запустила новий сервіс - податковий супровід ветеранського бізнесу
15:20 - Прокуратура вигнала орендаря приміщення університету у Києві
14:59 - Опитування Нацбанку: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют
14:55 - Половина підприємств російського концерну "Уралвагонзавод" уникає санкцій
14:50 - В Києві під час ворожої атаки зазнав пошкоджень ЖК "Сирецькі сади"


Більше новин