З 18 січня підключитись до ГК «Нафтогаз України» можна у відділеннях Ощадбанку

18.01.2021 12:16 | Fin.Org.Ua

З 18 січня відділення Ощадбанку розпочинають приймання заявок та документів від побутових споживачів на підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України».
Для цього потрібно завітати до одного з відділень Ощаду з необхідним пакетом документів: паспортом, ІПН, документом про право власності на житло та згодою співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла (шаблон заяви – на сайті gas.ua у розділі «Стати нашим клієнтом»), а також EIC-кодом (16-значним персональним газовим номером об’єкта). Співробітники Ощадбанку у відділенні допоможуть оформити заявку на приєднання.
Після опрацювання заявки клієнт протягом 5-7 робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно обрати розділ «Перевірити статус заявки» та ввести у відповідному полі свій ЕІС-код. Подати заявку може будь-який споживач, не лише клієнт Ощаду. 
Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.
Ціни на газ для побутових споживачів від ГК «Нафтогаз України» є одними з найнижчих: у січні ціна блакитного палива від компанії в рамках тарифного плану «Місячний» становить 7,22 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Ця вартість є до 40% вигіднішою, ніж більшість пропозицій постачальників на українському ринку.
Довідково:
ГК «Нафтогаз України» є частиною державної Групи Нафтогаз, має гарантований ресурс газу та формує вигідні пропозиції для клієнтів. Ціни на газ у рамках базового тарифу «Місячний» зазвичай до 40% нижчі, ніж у більшості інших газозбутових компаній на ринку України.
Ощадбанк – провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належить державі. Він має найбільш розгалужену мережу установ та надає послуги більш ніж 7 мільйонам клієнтів: фізичним особам, підприємствам малого і середнього бізнесу, а також найбільшим компаніям України приватної та державної форм власності.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок валютний –
Дійшло до кульмінації
Тисячоліття.

- Fin.Org.UA

Новини

17:20 - Денис Шмигаль обговорив з Артуром Лорковським подальше залучення донорських внесків до Фонду підтримки енергетики України
16:50 - московія посилює свою присутність у Танзанії: яка мета
16:33 - Відмова від російського газу: Словаччина укладе 10-річну газову угоду з Азербайджаном
16:30 - Прогалини в сучасному ESG
16:28 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
16:26 - Продаж авто, пального, техніки без РРО та приховування готівки: понад 160 млн грн штрафів за результатами перевірок
16:25 - Переробна промисловість – лідер зі сплати податків до бюджету
16:23 - ДПС і Світовий банк обговорили архітектуру цифрової трансформації податкової служби
16:22 - Дніпропетровщина: послуга онлайн-сурдоперекладу у ЦОПах – доступ до податкового сервісу без безбар’єрів
16:20 - Правоохоронці викрили "шахрая-металурга", який ошукав іноземні компанії
15:51 - Шмигаль розповів у Берліні про нову архітектуру енергобезпеки і закликав врахувати уроки України
15:46 - На Прикарпатті ділки викачали з державної ГТС газ на 200 мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.05.2026
15:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
15:26 - Денис Шмигаль: Енергетична безпека стала складовою європейської безпеки
15:13 - ОАЕ відновили електроживлення атомного реактора після атаки дрона – МАГАТЕ
15:07 - Німеччина додатково спрямує 46 млн євро на проєкти підвищення ефективності передачі електроенергії, – Денис Шмигаль
15:05 - московіяни поцілили у елеватор "Кернел" на Хмельниччині
14:35 - Великий медцентр пластичної хірургії підозрюють в ухиленні від сплати податків
14:12 - Meta скорочує 8000 співробітників, ще 7000 "перекинуть" на розробку ШІ
13:49 - Вирощування пшениці за допомогою "штучної річки" у пустелі: Єгипет запускає мегапроєкт
13:35 - У McDonald’s суттєво зросли ціни
13:20 - Компенсації за зруйноване житло: на Київщині викрили корупційну схему
13:15 - Аграрії вже засіяли 83% прогнозованих площ зернових і зернобобових культур
13:12 - Київстар розпочинає збір заявок на участь у програмі старту кар'єри "БезВагань"
13:10 - Путін знову хоче переконати Сі Цзіньпіна побудувати "Силу Сибіру-2" – ЗМІ
13:06 - Масштабне дроблення бізнесу: БЕБ провело обшуки у великій секонд-хенд мережі
13:00 - Дмитро Цапенко: "UKRSIBBANK прагне бути активним учасником відбудови країни – як місток між Україною і світом"
12:50 - Міський голова Харкова закликає недопустити неконтрольоване залучення трудових мігрантів
12:30 - Як ШІ "думає" за користувача


Більше новин