Страховой сектор Грузии в 3 квартале 2020 года вырос на 6,5% до 133,6 млн. евро

18.01.2021 11:18 | forinsurer.com ... все о страховании

Страховой сектор Грузии завершил 3 квартал 2020 года ростом на 6,5% до 513,2 миллиона лари (133,6 миллиона евро) премий, говорится в отчете Службы страхового надзора Грузии. Однако в евро рынок показал падение на 10,5% из-за обесценения лари по сравнению с третьим кварталом 2019 года.

Оба сектора страхования (жизни и рисков) в лари показали положительные результаты. Самый крупный класс страхования, кроме страхования жизни, - медицинское страхование, вырос почти на 17% до 211,27 млн ​​лари, а автострахование (в сумме ОСАГО и КАСКО) снизилось на 7,71%.

Существенно снизились страховые выплаты - более чем на 42%. Помимо страхования жизни, страхования от несчастных случаев и страхования автотранспортных средств, по другим классам страхования зафиксировано снижение количества выплаченных претензий.

Из 18 компаний, которые работали на страховом рынке в конце третьего квартала, GPI Holding по-прежнему лидирует по показателю валовых премий, за ней следует Aldagi, а TBC Insurance поднялась на третье место с четвертого места, которое занимала годом ранее.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Market fluctuations
Economic uncertainty
Navigating risk

- Fin.Org.UA

Новини

16:49 - Комісія ухвалила 78 рішень щодо розвитку ринку капіталу та вдосконалення регулювання
15:48 - Посадовця митниці підозрюють у розтраті бюджету на реконструкції митного поста
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.06.2026
15:25 - Тендерні оборудки: посадовцю комунального підприємства Києва вручили підозру
15:20 - Спека повертає графіки: в очікуванні відключень українців знову просять економити електрику
15:10 - За Галущенка внесли заставу
15:03 - У двох областях – аварійні знеструмлення через спеку
14:45 - Мешканці Славутича та Одещини зможуть отримати 500 000 на власний бізнес: інструкція
14:20 - Ексголову правління банку підозрюють у незаконних операціях на 210 мільйонів гривень
14:00 - Іран з Оманом почали домовлятися про управління Ормузькою протокою
13:55 - У Румунії через спеку заборонили вантажівкам їздити вдень
13:20 - Авіакомпанії московія тримають на землі 19,3% парку – повільно ремонтують
13:15 - У раз переходу на ПРРО реєстрація РРО скасовується
13:13 - Як користувач може накласти КЕП, отриманий у КНЕДП ДПС, на електронні документи?
13:11 - Виправлення податковим агентом помилки у разі зазначення невірного коду за КАТОТТГ в податковій декларації з туристичного збору
13:10 - Будівлі неприбуткової організації передані в оренду, лізинг або позичку: чи є об’єкт оподаткування податком на нерухоме майно?
13:09 - До уваги нотаріусів, які видають свідоцтва про право на спадщину (посвідчення договорів дарування) на користь фізичної особи – резидента!
13:08 - За яким кодом бюджетної класифікації нерезидент сплачує ПДФО з доходів, отриманих від фізичної особи – резидента у вигляді спадщини (подарунку)?
13:07 - Порядок оскарження платником податків дій посадових осіб контролюючих органів
13:05 - Щодо реєстрації/внесення змін до ДРФО, та/або отримання документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у ДРФО громадянами України, які проживають або перебувають за кордоном
13:04 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
13:02 - Податковий календар на 30 червня 2026 року
13:01 - Від платників Дніпропетровщини збір до спеціального фонду держбюджету перевищив 7,6 млрд гривень
13:00 - Бодрум на Егейському узбережжі: що пропонує курорт поза межами традиційного формату відпочинку
13:00 - Продажі Toyota падають четвертий місяць поспіль
12:59 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини сільськогосподарські товаровиробники сплатили майже 461,3 млн грн єдиного податку
12:58 - З початку року платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 24,7 млрд гривень
12:57 - Збір за місця для паркування приніс місцевим бюджетам 97 млн грн
12:56 - Новий тренд у трансфертному ціноутворенні: бізнес добровільно збільшив податкову базу на 3 млрд грн
12:55 - Уряд затвердив порядок використання коштів Євросоюзу на ОПК


Більше новин