Розпочато реєстрацію для участі у сертифікації вчителів 2021

18.01.2021 11:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 18 січня 2021 року, стартувала реєстрація всіх охочих вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей, що триватиме до 31 січня 2021 року включно.
А вже 27 лютого п.р.
відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації. «Сертифікація – це можливість вчителя випробувати власні сили та підтвердити статус професіонала своєї справи.
Адже зовнішнє оцінювання є чудовою нагодою педагогам проаналізувати методику роботи, зрозуміти вектори професійної діяльності.
Крім того, процедура сертифікації – інструмент мотивації вчителя до саморозвитку, самовираження та педагогічного зростання», – зазначив Голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК. Сертифікація педагогічних працівників – пілотний проект, який складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно: І етап – незалежне тестування, проводиться Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти; ІІ етап – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності, проводитиметься Державною службою якості освіти та її територіальними органами протягом березня-квітня 2021 року; ІІІ етап – вивчення  практичного досвіду роботи учасників сертифікації, проводитиметься Державною службою якості освіти та її територіальними органами у вересні-листопаді 2021 року.  Цьогоріч участь у сертифікації зможуть взяти не більше 2000 педагогів.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів для проходження сертифікації в розрізі регіонів, зокрема найбільшу квоту отримали Дніпропетровська і Львівська області – 141, Одеська область – 125, м.
Київ – 122, Київська область – 110. Оскільки сертифікація добровільна, педагогічний працівник може відмовитися від участі в ній на будь-якому етапі. Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової/позачергової атестації педагогічним працівником і є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.
Також вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, отримають 20% надбавку до заробітної плати.

Додати коментар

Користувач:
email:





Diversify risk,
Don't put all your eggs in one,
The market takes all.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 лютого: В Україні суттєво знизився дефіцит електрики, Apple обмежує покупки для росіян
20:41 - Олексій Соболев: Україна впевнена у якості своєї продукції, і це підтверджується стабільним експортом на ринок Європейського Союзу
20:40 - США витісняє українську кукурудзу зі світових ринків – ЗМІ
20:15 - Держпраці змінить підхід до інспектування роботодавців – Мінекономіки
19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:45 - Цифровізація та ризик-орієнтований підхід стануть основою реформи Держпраці
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:26 - Анатолій Куцевол показав Єврокомісарці з питань рівності пошкоджену московитськими атаками Дарницьку ТЕЦ
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:37 - Наказ Мінекономіки від 11.02.2026 № 2321 «Про затвердження Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки»
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:55 - Енергетична стійкість країни: як зростає розподілена генерація в регіонах
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам


Більше новин