Після завершення посиленого карантину школярі можуть повернутися до очної та змішаної форм навчання, – Сергій Шкарлет

16.01.2021 21:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

МОН вивчає можливість повернення учнів молодших класів до повноформатного навчання, учнів старшої школи – до змішаної форми, за умови сприятливої санітарно-епідемічної ситуації.
На цьому наголосив сьогодні, 16 січня, у своєму Telegram-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. «Вважаю, що принаймні молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання.
Щодо старшої школи, то за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації в країні буде прийнятним проведення навчання за змішаною формою», – зазначив Міністр. Водночас він додав, що ухвалення остаточних рішень із цих питань не залежить від однієї особи – Міністра освіти і науки або Міністра охорони здоров’я.
Обидва міністерства постійно комунікують. «Я цілком поділяю позицію та прислухаюся до аргументів фахівців, епідеміологів, лікарів, рекомендації яких ґрунтуються на моніторингах епідемічної ситуації в країні.
Саме тому МОН та МОЗ перебувають у постійній комунікації», – підкреслив Сергій Шкарлет. Насамкінець він висловив сподівання, що найближчим часом статистика захворюваності на COVID-19 і спроможність медичної системи стримають епідемічні хвилі та діти поступово повернуться до звичного формату навчання. Нагадаємо, МОН пропонує для громадського обговорення проект Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, як ріка,
Тічуть на український ринок,
Використай їх мудро.

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - В частині Рязанської області московія тиждень немає світла, тепла та води
16:48 - Мінекономіки переглядає вимоги до агровиробників, які отримують держпідтримку
16:35 - У Міненерго очікують на підвищення граничних цін на електроенергію для бізнесу
16:33 - Адміністративні послуги НКЦПФР: зростання попиту та внесок у держбюджет у 2025 році
16:15 - Експерт спрогнозував, на скільки може подорожчати в Україні пальне за пару тижнів
16:08 - НБУ розповів про масштаби фінансування банками проєктів енергонезалежності
15:51 - Засідання Комісії
15:51 - "Енергетичний Рамштайн" пройде онлайн, дату проведення визначають
15:40 - Комендантська година: регіони можуть запроваджувати гнучкі правила – Кулеба
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.01.2026
15:25 - Частина Одещини повертається до графіків відключень світла
15:04 - Bolt та Uklon хочуть отримати дозвіл на роботу таксі у Києві в комендантську годину
15:00 - Банки продовжують фінансувати «енергетичні» проєкти бізнесу і населення
14:48 - Ще сто багатоповерхівок Києва залишаються без опалення – Кличко
14:45 - На Київщині та Чернігівщині не їздитиме низка поїздів через обрив контактного дроту
14:39 - Борги Російської імперії: американський фонд подав до московії позов на $225 мільярдів
14:30 - Відбулося засідання Секторальної робочої групи з питань довкілля, клімату та зеленого переходу
14:30 - Україна не може покрити понад третину потреб в електроенергії, — Зеленський
14:25 - В Києві завдяки генераторам заживили 17 транформаторних підстанцій
14:25 - В Києві завдяки генераторам заживили 17 транформаторних підстанцій
14:15 - В Одесі прокуратура викрила масштабну земельну аферу
14:03 - Ділові очікування підприємств, IV квартал 2025 року
14:03 - Бізнес очікує зростання ділової активності у 2026 році на тлі поліпшення інфляційних та незначного посилення курсових очікувань – результати опитування керівників компаній у ІV кварталі 2025 року
13:58 - Енергетики повернули світло на лівому березі міста Дніпро після обстрілів московія
13:52 - Фонд гарантування оновив списки боржників неплатоспроможних банків
13:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:35 - На платформі "Пульс" з'явилось вікно звернень щодо когенерації
13:30 - KSE запрошують громади на безкоштовний онлайн-семінар про інвестиції, розвиток і індустріальні парки
13:30 - Арештовані активи: як перетворити тягар на ресурс
13:29 - Близько до прогнозованого: ВВП України зріс на 2,2% у 2025 році – Мінекономіки


Більше новин