Юлія Лапутіна: Мінветеранів має стати міністерством "небайдужих сердець"

16.01.2021 19:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінветеранів має зробити все, щоб допомогти ветеранам реалізуватися у цивільному мирному житті.
Про це в ефірі Радіо Свобода заявила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. За її словами, держава зобов’язана забезпечити ветеранів захистом, відновленням, соціальною опікою та можливостями для самореалізації. "Питання ветеранів і сімей загиблих, проходять через мою душу.
Тому  докладатиму усіх зусиль, щоб відомство стало міністерством людського розвитку,  національної стійкості, міністерством "небайдужих сердець" відносно наших ветеранів.
Через російську агресію війна на сході продовжується і ніхто не може гарантувати, що завтра нам не доведеться разом з ними знову відстоювати країну", – сказала Міністр. На переконання Юлії Лапутіної, важливо, щоб родини загиблих також відчували турботу та захист від держави: "Щоб їхніх дітей не забули та пам’ятали, щоб рідні розуміли та відчували, що їхні сини загинули за Україну, а курс країни – це гідне життя, курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію, демократичний розвиток".

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - Газова логістика майбутнього та реальність війни
12:24 - Рада підтримала "податок на OLX" у першому читанні
12:15 - АЗК "Укрнафта" почала знижувати ціни на пальне – Свириденко
11:50 - Сили оборони атакували нафтобазу у анексованій Феодосії
11:40 - В Україні подешевшало масло: що буде з цінами далі
11:11 - московія атакувала український НПЗ
11:09 - Транспортний засіб придбано у місяці, який не співпадає з місяцем, в якому його зареєстровано: нарахування транспортного податку
11:08 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
11:07 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
11:06 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує ПДФО?
11:05 - Для внесення змін до реєстру платників єдиного податку щодо відомостей ФОПу необхідно подати заяву
11:05 - У березні українці купили майже 6 тисяч нових легковиків: які моделі обирає населення та бізнес
11:03 - Платники єдиного внеску можуть подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату заробітної плати в електронній формі
11:03 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
11:01 - Як користувачу скасувати кваліфікований сертифікат відкритого ключа, отриманого у КНЕДП ДПС?
11:01 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе ФОП, яка отримує пенсію по втраті годувальника?
10:59 - Електронний кабінет:режим «Бланки звітності» надає можливість перегляду та вивантаження файлів електронних документів звітності
10:40 - ФОП – платник єдиного податку (перша, друга та четверта групи) не сплатив або сплатив не в повному обсязі авансовий платіж з військового збору: чи нараховується пеня?
10:40 - У Києві та більшості областей запровадили відключення світла
10:39 - У разі звільнення від оподаткування прибутку контролююча особа заповнює Додаток «КІК» до податкової декларації про майновий стан і доходи
10:37 - Деклараційна кампанія 2026: щоб правильно заповнити податкову декларацію, отримайте відомості про доходи
10:36 - До уваги платників акцизного податку – виробників та імпортерів сигарет!
10:34 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 89,3 млн гривень
10:33 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників екологічного податку надійшло понад 84,6 млн гривень
10:31 - Понад 4,8 млрд грн ПДВ – внесок від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
10:30 - Звіти CbC: отримано дані про понад 700 міжнародних груп компаній
10:28 - Декларування - 2026: що варто знати контролерам іноземних компаній
10:20 - Через ворожі обстріли та негоду в кількох регіонах України є знеструмлення
10:00 - Philip Morris запускає в Україні нову лінійку нікотинових подушечок ZYN Mini Dry
09:57 - Ворог знову атакував портову інфраструктуру


Більше новин