Міноборони вперше в Україні розробило бронежилет за стандартами НАТО, - Андрій Таран

16.01.2021 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Міністерстві оборони України розроблено власну технічну специфікацію “Бронежилет модульний”.
До цього Збройні Сили та військові формування в Україні закупівлю бронежилетів здійснювали за комерційними технічними умовами.
Тепер такі вимоги вперше встановило оборонне відомство, - повідомив Міністр оборони України Андрій Таран. За його словами, у технічній специфікації застосовані вимоги державних та військових стандартів.
Крім цього, для перевірки оцінки відповідності якості бронежилета використовується стандарт армії США (NIJ Standard-0101.06).
Крім того, Міністерство оборони передбачило всі необхідні випробування та жорсткі умови для постачальників. - За цією документацією вже у 2021 році будуть проведені закупівлі бронежилетів для потреб ЗС України.
Це - загальновійськовий бронежилет, призначений для виконання повсякденних бойових завдань.
Його основний споживач – Сухопутні війська.
Для виконання завдань спецпризначенцями або десантниками у 2021-му році ми розробимо полегшену модель, - прокоментував Андрій Таран. Довідково “Бронежилет модульний” ТС А01XJ.29423-287:2020 (01) має модульну структуру та складається з базової конструкції, яка може мати додаткову комплектацію захисними елементами.
Зберігає балістичні властивості після замочування – як на 1 годину за ДСТУ, так і відповідно до STANAG 2920 – на 24 години у морській воді.
Жорсткі вимоги є до пакування цих м`яких елементів, які «тримають» осколок: вони мають бути вкладені у захисні пакети, що забезпечують вогне- і водотривкість.
Раніше такого у наших бронежилетах не було. Новий бронежилет можна закуповувати як з металевими, так і керамічними жорсткими бронеелементами.
Бронежилет модульний виготовляють двох рівнів протикульної стійкості в місці розташування жорстких бронеелементів, у комплекті із базовим чохлом БМ з м’якими балістичними пакетами (диференційний рівень захисту). Військові (дослідні) випробування бронежилетів проведено у Центрі спеціального призначення Військової служби правопорядку у ЗСУ.
Після випробувань дослідні предмети передані до Науково-випробувального відділу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який перевірив їх балістичну стійкість.

Додати коментар

Користувач:
email:





Час довіряти
Тільки собі та досвіду,
А не прогнозам

- Fin.Org.UA

Новини

19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам
15:15 - В Києві 100 тисяч родин знов зі світлом після ворожої атаки
15:07 - "Енергоатом" замовив їдкий натр у 1,5 раза дешевше після "Міндічгейту" – ЗМІ
15:03 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню NV.ua про макроекономічні тренди, стійкість банків, зростання кредитування та міжнародну підтримку України
14:40 - Нафтові доходи московія у січні піднялися на 130 мільйонів доларів – МЕА
14:30 - Мінрозвитку розповіло про наслідки ударів московія по портам та залізниці України
14:24 - США готові зняти санкції з російської нафти, якщо закінчиться війна з Україною
14:20 - Одна з найнебезпечніших операцій: "Нафтогаз" відремонтував об'єкт в 5 кілометрах від лінії вогню
14:16 - Новий Трудовий кодекс: реальна спроба перезавантаження


Більше новин