Денис Шмигаль: Завдання посиленого карантину — знизити мобільність населення

15.01.2021 20:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Постанова про запровадження карантину «зимових канікул» була ухвалена й оприлюднена ще 9 грудня.
Тоді й розпочалося обговорення, якими будуть карантинні обмеження.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю телеканалу «Україна 24». Глава Уряду підкреслив, що були враховані всі побажання бізнесу та бізнесових асоціацій, які не суперечать логіці карантину, були проведені консультації, зокрема, з Верховною Радою. «Завдання посиленого карантину — знизити мобільність населення», — зазначив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр зауважив, що як би не ставилися до закритих полиць у магазинах, натягнутих стрічок чи плівок, усе це проходять не лише в Україні, але й у всьому світі.
За його словами, обмеження в деяких країнах навіть набагато жорсткіші. «Тут не стоїть питання, у кого кращі протиепідемічні заходи.
Стоїть питання: дати можливість людям бути вдома й не мати зайвої спокуси виходити з дому», — наголосив очільник Уряду.  Прем’єр-міністр нагадав, що у супермаркетах дозволений продаж лише визначених Урядом категорій товарів першої необхідності, тим часом як інші товари заборонені до продажу в будь-яких магазинах. «Ми вели не один діалог із представниками мереж, які торгують не продуктами харчування.
Питання справедливості дуже важливе.
Не можуть продаватися в продуктовому супермаркеті іграшки, коли поруч стоїть закритий іграшковий магазин», — зазначив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр також підкреслив, що наразі Уряд не передбачає продовження посиленого карантину після 24 січня.
За його словами, з 25 січня Україна, імовірно, перейде до помаранчевої зони, яка діяла до запровадження посиленого карантину.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель
14:59 - "Укрпошта" замовила перевезення в ЄС на 298 мільйонів: знайшлися помилки
14:35 - Абанк зазнав одну з наймасштабніших хакерських атак: з клієнтів списались кошти
14:32 - У Києві відкрили другий вихід зі станції метро "Лук'янівська"
14:11 - Z-звіти, сформовані РРО/ПРРО, направлялись до фіскального сервера, але в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі: алгоритм дій СГ
14:10 - Інтернет-магазин Нацбанку зазнав кібератаки: є хороша та погана новина
14:09 - За який рік зазначається НГО одиниці площі земельної ділянки в графі 4 розрахункової частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП?
14:07 - Угорщина погрожує більше не постачати Україні газ та електроенергію
14:06 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
14:03 - За яких умов можна в автоматичному режимі отримати ліцензію
14:01 - МПЗ: що врахувати при розрахунку і декларуванні юридичним особам
13:57 - Е-кабінет: платник може надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами і у разі, якщо розмір файлу у форматі pdf перевищує обмеження 5 МБ
13:51 - Скасовано пільгу із сплати ПДВ для ввезення транспорту з електродвигунами
13:50 - Особливості оподаткування ПДФО доходу у вигляді прибутку контрольованої іноземної компанії, який отриманий контролюючою особою – ФО у вигляді дивідендів
13:50 - На кордоні з Румунією обмежили рух для вантажівок та автобусів через негоду


Більше новин