За ініціативи Мінцифри підготували рекомендації щодо захисту дітей у цифровому середовищі

15.01.2021 13:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За ініціативи Міністерства цифрової трансформації України громадська організація «МІНЗМІН» за фінансової підтримки Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) створила переклад рекомендацій щодо захисту дітей у цифровому середовищі.  Самі рекомендації є результатом спільної роботи на загальносвітовому рівні, їхніми співавторами є фахівці з широкої міжнародної спільноти.
Це інформація, поради та підказки з безпеки та захисту дітей у цифровому середовищі.  Навіщо потрібні рекомендації?  Діти та молодь використовують Інтернет з різною метою: від отримання інформації в межах практичних шкільних занять до спілкування з друзями.
Вони дуже вміло опановують складні програми та додатки, приєднуючись до Інтернету за допомогою мобільних телефонів, планшетів та інших портативних пристроїв.
Проте Інтернет водночас став для них надто небезпечним місцем для занять без нагляду. Керівник експертної групи із захищеності прав дітей в інтернеті директорату європейської інтеграції Мінцифри Олександра Коваленко підкреслює, що діти наражаються на ризики в онлайні — від проблем захисту конфіденційності та поширення свідомо неправдивих новин до контенту з елементами насильства, інтернет-шахрайства, грумінгу, сексуальної експлуатації в цифровому середовищі.  Крім того, пандемія COVID-19 призвела до збільшення кількості дітей, які вперше почали користуватися Інтернетом для продовження своєї освіти та підтримки соціальної взаємодії.
Багато батьків, як виявилося, не в змозі контролювати своїх дітей, наражаючи їх на ризик доступу до неприйнятного контенту або перетворення на мішень для злочинців, що створюють матеріали, пов’язані із сексуальними зловживаннями.  Завантажити рекомендації щодо захисту дітей у цифровому середовищі: «Захист дітей у цифровому середовищі: рекомендації для батьків та освітян» «Захист дітей у цифровому середовищі: рекомендації для індустрій» «Захист дітей у цифровому середовищі: рекомендації для органів державної влади» Крім рекомендацій, підготували міні-книгу з правами та правилами безпеки дітей у цифровому середовищі, а також робочий зошит із безпеки в цифровому середовищі за участі персонажа Санго — телефонного ніндзя, який допомагає дітям безпечно та із задоволенням проводити час у мережі.  «У мережі з Санго»  «Робочий зошит із безпеки в цифровому середовищі.
Виконай завдання разом із Санго» Рекомендації стали основою для вебінарів Школи онлайн-безпеки дітей, яку успішно завершили понад 350 учасників.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economy
Interconnected markets
Boom, or recession?

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії
19:25 - Сомалійські пірати захопили танкер біля узбережжя Ємену
18:50 - НБУ впровадить стандартизовані підходи до моніторингу платіжних операцій
18:50 - Масована атака московія зупинила роботу об'єктів Нафтогазу у трьох областях
18:25 - Дрони атакували нафтовий танкер ExxonMobil у Чорному морі
17:55 - Майно ексочільниці податкової Чернігівщини стягнуть у дохід держави
17:30 - У Мінрозвитку розповіли про зміну керівництва та стурктури
17:25 - "Енергоатом" прокоментував загибель окупаційного "головного інженера" ЗАЕС
16:54 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:49 - Мадрид-2026: три кроки до глибшої інтеграції України у світовий ринок капіталу
16:28 - московія буде імпортувати дизельне паливо, сплачуючи субсидії трейдерам
16:18 - Розпочинається обговорення порядку здійснення надавачами платіжних послуг контролю за платіжними операціями
16:17 - Нормативні зміни, цінні папери та інвестиційні фонди: що розглянула Комісія на засіданні
16:00 - Зміни до програми "єОселя" вступили в дію: що потрібно знати
15:52 - У російській Думі розповіли про вплив санкцій на додаток Мах
15:35 - БЕБ скерувало до суду справу про незаконне відчуження земель на 9 мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.07.2026
15:15 - Мінфін показав, скільки грошей та на що витратили з загального фонду бюджету за пів року
14:55 - PlayCity пришвидшив блокування незаконних сайтів: які показники
14:32 - У Києві виявили чергову самовільну забудову біля Дніпра – цього разу на Оболоні
14:00 - П'ять трендів, які визначають жіноче підприємництво
14:00 - Президент зустрівся з новим прем’єром: які питання обговорили
13:50 - Новий міністр агрополітики Висоцький окреслив ключові пріоритети відомства
13:02 - На кордоні тестують пріоритетний проїзд для вантажівок: які правила
13:00 - ТРЦ Respublika Park інвестує 45 млн грн у транспортну інфраструктуру


Більше новин