Збільшено посадові оклади працівників УЦОЯО – рішення Уряду

13.01.2021 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 13 січня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову щодо внесення змін до постанови КМУ від 18 листопада 2015 року № 985 «Про упорядкування умов оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти». Згідно з документом місячні посадові оклади працівників Українського центру оцінювання якості освіти порівняно з минулим роком збільшаться в 1,2 раза, в регіональних центрах – в 1,5 раза.
Найменування посад відповідатимуть нормам законодавства. «Зміни до постанови Уряду розроблено за ініціативою МОН з метою поліпшення умов оплати праці, що стимулюватиме досягнення високих результатів праці, підвищену відповідальність працівників та зниження корупційних ризиків під час реалізації завдань співробітниками УЦОЯО, які організовують проведення зовнішнього незалежного оцінювання», – зауважив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Підвищення рівня заробітних плат освітянам, зокрема і працівникам УЦОЯО, було одним з найважливіших завдань Міністерства наприкінці минулого року.
На цьому наголошував очільник МОН. Якщо станом на 1 вересня 2020 року місячний посадовий оклад спеціаліста 1 категорії УЦОЯО становив 9 605 грн, то з 1 січня 2021 року становитиме 11 526 грн.
У вересні минулого року місячний посадовий оклад методиста регіонального центру оцінювання якості освіти складав 5 388 грн, то з початку нового року – 8 082 грн. При цьому слід зазначити, що розміри посадових окладів працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти, які сьогодні схвалені Урядом, будуть змінені в установленому порядку, як це передбачено у пункті 5 постанови КМУ від 18 листопада 2015 року № 985. «Неодноразово звертався до Міністерства фінансів з пропозицією погодити проект рішення щодо збільшення заробітної плати.
Вдалося дійти принципової згоди щодо підвищення посадових окладів працівникам УЦОЯО та регіональних центрів», – зазначив Сергій Шкарлет. Постанова набуває чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2021 року. Нагадаємо, за тиждень нового року для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалося понад 13 тисяч осіб.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - Компанія "Горизонти" купила у ексдепутата Мірошніченка збиткову фірму – ЗМІ
16:59 - Майже 44: курс долара оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - Ощадбанк запускає пілотний проєкт фінансової інклюзії для громад без банківських відділень
16:45 - Стало відомо, коли в закладах Києва запрацюють літні майданчики
16:34 - Корецький пояснив, чому московія атакує трубопровід на півдні України
16:30 - Як слід оцінювати наглядові ради
16:30 - Частина енергообладнання з німецьких станцій вже підготовлена до відправки в Україну – Шмигаль
16:18 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в лютому 2026 року
16:10 - Іран закликав світ готуватися до ціни у $200 за барель нафти
16:03 - УЗ найняла юристів для реструктуризації боргів на $1 мільярд часів Януковича
15:55 - На Дніпропетровщині 4 дні долали пожежу на об'єкті інфраструктури після атаки московія
15:50 - У районі Ормузької протоки обстріляли три судна
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.03.2026
15:21 - "Під ключ": "Укрнафта" заявила про повний цикл сервісу для свердловин
15:10 - Бюро економічної безпеки попередило про розсилку фейкових електронних листів
15:00 - НБУ повідомив, яка частка проблемних кредитів у банківському секторі
14:20 - Чотири роки позбавлення волі: ВАКС за хабарі засудив експосадовця Міноборони
14:20 - На внутрішньому ринку України на третину скоротились перепродажі авто: ТОП-10 моделей
14:16 - A Financial Fortress Under Fire: Protecting Monetary and Financial Stability During a Full-Scale War. Speech by Andriy Pyshnyy
14:16 - Фінансова фортеця під вогнем: як захистити монетарну та фінансову стабільність під час повномасштабної війни. Промова Андрія Пишного
13:58 - Деклараційна кампанія – 2026: хто подає податкову декларацію про майновий стан і доходи
13:55 - Перехід права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року: сплата транспортного податку фізичною особою
13:54 - Чи включається до доходу юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи сума коштів, отримана у вигляді бюджетного гранту?
13:54 - USDA збільшило прогноз врожаю соняшника в Україні
13:53 - Мінус мільярд рублів в день: у Москві рахують збитки від відключень інтернету
13:52 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
13:50 - Звірка даних з податку на нерухомість: термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми податку, у разі виявлення розбіжностей
13:49 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування використовувати кошти для власних потреб з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності?
13:48 - Внесено зміни до форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи
13:46 - Для реєстрації ПРРО необхідно подати заяву за ф. № 1-ПРРО


Більше новин