Благодаря сделке с Игорем Кононенко газовая компания Вадима Новинского отчиталась о росте добычи на 9%

13.01.2021 16:06 | Укррудпром

15:50 13 января 2021 года

Группа Smart Energy в 2020 году увеличила совокупную добычу газа в 2020 году до 400,6 млн кубометров, что на 31,8 млн куб. м или на на 8,6% больше, чем в 2019 году. Как сообщает пресс-служба группы, добыча газового конденсата в прошлом году выросла на 4,8% (на 1,6 тыс. тонн) — до 34,7 тыс. тонн, а производство сжиженного пропан-бутана — на 9,5% (на 0,8 тыс. тонн), до 9,2 тыс. тонн.

“Рост суммарной добычи Smart Energy в 2020 году стал результатом запуска в работу в апреле скважин №61 и №62 после капитального ремонта на Островерховском месторождении, а также ввода в работу в мае скважины №54 на Свиридовском месторождении. В то же время продолжается спад добычи на Васищевском месторождении из-за естественного снижения пластовой энергии продуктивных горизонтов”, — отмечается в сообщении.

Smart Energy входит “Смарт-холдинг” Вадима Новинского и управляет бизнесом в сфере добычи углеводородов и альтернативной энергетики.

Нефтегазовое направление группы представлено в Полтавской и Харьковской областях компаниями ЧАО “Укргазвыдобуток”, публичной британской компанией Enwell Energy (ранее — Regal Petroleum), ООО “Пром-Энерго Продукт” и ООО “Аркона Газ-Энергия”.

Как сообщалось, компания Regal Petroleum Вадима Новинского в конце марта 2020 года объявила о покупке за $8,63 млн ООО “Аркона Газ-Энергия”, которое владеет лицензиней на разработку Свистунивско-Червонолуцкого месторождения сроком до 18 мая 2037 года.

В июле 2020 года НАБУ провело обыски в центральном офисе группы компаний Smart Energy в рамках расследования дел о законности выдачи в 2017 году специального разрешения на добычу углеводородов компании “Аркона Газ-Энергия”, которую связывали с окружением экс-президента Петра Порошенко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Змінюється щодня й нічого,
Не можна передбачити.

- Fin.Org.UA

Новини

13:43 - Офіс податкових консультантів – безбар'єрна взаємодія з платниками податків
13:41 - Транспортний податок: зазначення коду за КАТОТТГ у рядку 8 заголовної частини податкової декларації
13:38 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:36 - Неприбутковою організацією отримано доходи від виконаних робіт, наданих послуг, продажу товарів: що з податком на прибуток підприємств?
13:34 - Чи виникає об’єкт оподаткування у разі виплати податковим агентом фізичні особі забезпечувальної суми за попереднім (не основним) договором купівлі-продажу нерухомого майна?
13:33 - До уваги суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями!
13:32 - Юридичною особою військовослужбовцю, який перебуває в зоні бойових дій, надана благодійна допомога в грошовій формі: що з оподаткуванням ПДФО та військовим збором?
13:30 - До уваги експортерів!
13:26 - Окремі категорії громадян мають право на пільги зі сплати плати на землю
13:22 - Безбар’єрність послуг: для оновлення персональних даних в ДРФО громадяни можуть подати заяву онлайн
13:20 - Від платників рентної плати за видобування нафти до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло 753,1 тис. гривень
13:18 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно майже 338,0 млн гривень
13:16 - Загальний фонд держбюджету: надходження від платників Дніпропетровщини перевищили минулорічні на 12,3 %
13:15 - Розвиток компетенцій та сучасний HR: делегація ДПС ознайомилася із досвідом Литви
13:15 - Україна продовжила антидемпінгове мито проти Китаю та почала нове розслідування
13:14 - Туристичний збір: громади отримали 112 млн гривень за 4 місяці
13:12 - Зафіксовано масову фішингову розсилку нібито від імені ДПС – не відкривайте шахрайські листи
13:11 - Зафіксовано масову фішингову розсилку нібито від імені ДПС – не відкривайте шахрайські листи
13:10 - SAF-T UA: ДПС провела відкритий вебінар для понад 1000 представників великого бізнесу
13:05 - Прозорість контролю, боротьба з тінню та міжнародне оподаткування: фокуси розмови із Німецько-Українською промислово-торговельною палатою
13:03 - Влада московія передумала фінансувати заміну старого цивільного флоту
13:00 - Інклюзивні по-справжньому. Як BAT Україна змінює культуру, а не лише правила
12:59 - Unlock the Secrets of the Universe with Astroma
12:54 - Unlock the Secrets of the Universe with Astroma
12:38 - У Запоріжжі "фірми зі зв’язками" освоїли мільярд на підземних школах – ЗМІ
12:30 - Два драйвери економіки на наступне десятиліття
12:25 - "Акумен" судиться з "Укренерго": вимагає 67 млн
11:58 - На Київщині викрили масштабне привласнення гумдопомоги
11:40 - ЄЦБ може підняти відсоткові ставки у червні вперше за майже 3 роки
11:30 - НБУ спільно з ЄБРР і Korn Ferry презентували скорингову модель самооцінки фінансових установ, дружніх до ветеранів та ветеранок


Більше новин