Проведено офіційні переговори з ЄІБ щодо угоди за проєктом «Міський громадський транспорт України ІІ», - Владислав Криклій

04.12.2020 18:48 | Міністерство інфраструктури України

4 Грудня 2020, 15:30Українська делегація на чолі із заступницею Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталією Форсюк провела офіційні переговори з Європейським інвестиційним банком щодо укладення Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ». Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
«Ми поступово рухаємося до фінальної частини підготовки та впровадження проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ», який реалізуємо спільно з ЄІБ. На цей раз проєкт передбачає закупівлю виключно електричного громадського транспорту, що позитивно відобразиться на екологічній ситуації міст і наблизить нас до європейських стандартів. Сьогодні були проведені офіційні переговори делегацій ЄІБ та України щодо укладення відповідної Фінансової угоди за цим проєктом. Її ратифікація дасть старт змінам щонайменше у 18 українських містах», - зазначив очільник Міністерства.
Переговори відбулися відповідно до Розпорядження Президента «Про делегацію України для участі у переговорах з Європейським інвестиційним банком щодо укладення Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ». 
 
Довідково:
Європейський інвестиційний банк є партнером України у фінансуванні інфраструктури громадського транспорту з 2007 року. Проєкт технічної допомоги “Міський громадський транспорт України”, фінансований ЄІБ, сприяє успішній реалізації Міністерством інфраструктури та містами-учасниками підпроєктів з оновлення міського громадського транспорту.
Проєкт також впливає на безпеку дорожнього руху в сільській місцевості, розвантажуючи транспортні шляхи та стимулюючи перехід з приватного на громадський транспорт. Крім цього, поступово наближає Україну до відповідних технічних нормативів, які відповідають чинним стандартам ЄС.
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Market fluctuations
Economic uncertainty
Navigating risk

- Fin.Org.UA

Новини

17:58 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого стосується
17:40 - Масштабна схема із зерном в державній корпорації: трьох підозрюваних взяли під варту
17:22 - У Києві та області скасували екстрені відключення
17:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 6 квітня
17:16 - Франція почала виробляти електровози для України
17:10 - "Шахтар" і "Динамо" за 10 років продали власних вихованців на 280 мільйонів євро – рейтинг
16:50 - Україна втратить 20% експорту цукру – УКАБ
16:50 - Заяву на виплату допомоги для ВПО тепер можна подати дистанційно – ПФУ
16:34 - Частина росіян на далекому сході московія залишилася без бензину
16:25 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Шостці на Сумщині
16:14 - Запрошуємо подавати роботи для участі в онлайн-воркшопі НБУ, присвяченому монетарній політиці в країнах з ринками, що розвиваються
16:12 - Корпоратизація комунальних підприємств: зареєстровано законопроєкт
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.04.2026
16:00 - Найбільший постачальник нафти у світі втратив половину експорту
15:53 - "Тенденція очевидна": в Україні прогнозують рекордне зростання цін на дизпальне
15:30 - З резервного фонду держбюджету вже спрямували понад 47 мільярдів на ліквідацію наслідків атак московія
15:20 - Стейблкоїни: чи стане 2026 роком масового прийняття
15:20 - НБУ позбавив ліцензій дві кредитні спілки
15:11 - Наслідки "пального" стрибка: світові ціни на продукти зростають другий місяць
14:56 - На Київщині картонно-паперовий комбінат зупинився після ударів московія
14:50 - Найбільший газовий завод ОАЕ знову повністю зупинився
14:33 - Молдова суттєво наростила відновлювану енергетику: лідирує сонячна генерація
14:27 - Енергетична криза: єврокомісар розповів про "найгірший сценарій"
14:22 - Агросем став ексклюзивним імпортером метеостанцій METOS® від Pessl Instruments в Україні
14:21 - Роз’яснення щодо подання документів, що підтверджують права власності або користування земельними ділянками
14:15 - У застосунку УЗ відтепер можна придбати квитки на приміські поїзди західних областей
14:10 - Зірвали куш: США рекордно наростили експорт газу після початку війни в Ірані
14:00 - Бізнес під обстрілами: на Миколаївщині обговорили, що реально допоможе економіці працювати
13:53 - Україна оцінить перспективи видобутку геотермальної енергії на Закарпатті
13:45 - Двом кредитним спілкам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ


Більше новин