За підтримки європейських партнерів у Нацполіції запустили два сучасні модульні дата-центри

04.12.2020 18:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Центри оброблення даних призначені для захисту інформації та ефективності телекомунікаційної інфраструктури Нацполіції.
Презентація відбулася сьогодні, 4 грудня, за участю заступника Голови Національної поліції України Вадима Трояна, представників Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) та Консультативної місії ЄС в Україні (КМЄС). Центри були запущені у межах комплексу заходів підтримки України з боку Європейського Союзу, зокрема програми «ПРАВО-Поліція» за підтримки Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) та Консультативної місії ЄС в Україні. Голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен зауважив, що робота Нацполіції в сучасних реаліях значно залежить від передових технологій: «І тут йдеться не лише про ефективні інформаційні та комунікаційні інструменти.
Через поширення COVID-19 багато сервісів перейшли в онлайн, одночасно розширивши можливості для скоєння кіберзлочинів.
Сьогодні Нацполіція робить важливий крок до власної цифрової трансформації.
Ми раді бути частиною процесу IT-модернізації відомства, який має призвести до покращення роботи поліції». За словами заступника Голови Національної поліції України Вадима Трояна, запустити такі сучасні дата-центри вдалося завдяки тісній взаємодії із міжнародними партнерами Нацполіції. «Це є історичний день, тому що Національна поліція сьогодні виходить на новий технологічний рівень.
Нові центри обробки даних підтримуватимуть роботу більш ніж 45 000 поліцейських України, як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях, зокрема лінії екстреної допомоги 102.
Нове обладнання дозволить краще реагувати на заяви та повідомлення та забезпечить дотримання новітніх стандартів безпеки й ефективності в роботі з даними», – повідомив Вадим Троян та висловив вдячність Представництву Європейського Союзу в Україні, програмі «ПРАВО- поліція», що реалізується Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС), та Консультативній місії ЄС в Україні за реалізацію цього проекту та постійну підтримку у розвитку Нацполіції. Керівник відділу програм допомоги «Належне управління та верховенство права» Представництва ЄС в Україні Ксав"є Камю зауважив, що оновлення підходів до безпеки в цифрову епоху є пріоритетом для України. «Тому ЄС має за честь допомагати Національній поліції України підвищувати надійність, стійкість, ефективність та результативність роботи її ІТ-інфраструктури.
ЄС і надалі планує допомагати українським правоохоронним органам рухатися шляхом зростання підзвітності, ефективності та результативності, з кінцевою метою є підвищення рівня безпеки громадян України». Старший програмний менеджер програми «ПРАВО-Поліція» Френ О’Грейді наголосив, що громадська безпека є основою благополуччя суспільства: «Лише поліція може чітко визначити, наскільки цей внесок вдосконалює її роботу, проте наші експерти впевнені, що ми можемо очікувати суттєвого покращення швидкості реагування та прибуття патрулів.
Тепер кожен, хто з будь-якої причини звернувся на екстрену лінію поліції, може розраховувати на більш оперативну реакцію». Він також додав, що успішна співпраця з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією та Європейським Союзом дозволяє передавати технічні рішення світового рівня для розширення можливостей поліції, підвищення її ефективності у сфері протидії злочинності та зміцнення безпеки громад. За словами начальника Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Нацполіції Олександра Клінга, щорічно на лінію 102 надходить близько 10 мільйонів звернень громадян.
Відтак запуск таких дата-центрів також є серйозним кроком для захисту персональних даних: «Це сучасне рішення, яке на високому рівні забезпечить функціональний запит, який йде з боку ІТ». Два центри обробки даних є заходом технічної підтримки з боку ЄС, спрямованої на організацію безпечного й оперативного обміну даними між місцевими та центральними органами Національної поліції. У жовтні з метою підвищення ефективності роботи поліції нове обладнання було встановлено при Головних управліннях Нацполіції НПУ в дев"яти областях України: Кіровоградській, Львівській, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Полтавській та Хмельницькій.
Як і центри обробки даних, нові сервери є заходом оновлення технічної інфраструктури. Також у вересні та жовтні цього року відомчі навчальні заклади системи МВС отримали сім серверів, що забезпечуватимуть платформу для дистанційної онлайн-освіти. Окрім того, у листопаді Нацполіція отримала від міжнародних партнерів 18 службових автомобілів для підрозділів превентивної діяльності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Numbers read like hieroglyphs
Analysts debate

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 4 грудня: зупинка Херсонської ТЕЦ, рекордний обсяг міжнародних резервів
20:40 - У московія заблокували SnapChat
20:35 - "Армія відновлення": де найактивніше проводяться суспільно корисні роботи
20:15 - З'явились детальні графіки відключень для Києва та області на 5 грудня
20:10 - На Волині викрили незаконне виробництво тютюну, вилучили сировину на 5 мільйонів
19:45 - Економіка московія витримує війну краще за українську – дослідження
19:25 - Вихід із тіні: з'явилось 2 тисячі нових ФОП завдяки моніторингу онлайн продажів
19:20 - "московіяни практично знищили Херсонську ТЕЦ": стало відомо про наслідки атак
18:51 - Китай поставив московії 85% авіаційних шин, які є критичними для бомбардувальників — ESCU
18:45 - Угорщина думає купити міжнародні активи "Лукойла" московія
18:40 - Україна збільшила імпорт помідорів та огірків: найбільші країни-постачальники
18:18 - Енергетики показали графіки відключення світла на п'ятницю 5 грудня
18:05 - Реформа управління публічними інвестиціями (РІМ): затверджено понад 60% середньострокових планів пріоритетних публічних інвестицій
18:03 - Високі відсоткові ставки, спад прибутків: у московія вперше за 5 років впали інвестиції в економіку
17:40 - Нацбанк показав, яким буде курс долара і євро на п'ятницю 5 грудня
17:38 - Оператори контрольованих речовин
17:30 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за листопад 2025 р.
17:29 - Засідання Комісії
17:25 - Благодійник намагався ввезти в Україну сигарети як гуманітарну допомогу
17:13 - В Одесі без світла 35 тисяч домогосподарств: коли планують відновити енергопостачання
17:10 - У Карпатах 6,6 мільярдів гривень витратять на нову дорогу в Буковель
17:05 - НКЦПФР формує законодавчу основу для інструментів сталого фінансування та ESG-бенчмарків в Україні
17:04 - Повідомлення про учасника індустріального парку "ДІОНІС ЕНЕРГО ЕКО ПАРК"
16:58 - Київрада закликала Зеленського і Раду продовжити мораторій на експорт необробленої деревини
16:56 - Нормативно-правова база
16:30 - Мін’юст запустив систему збору даних про виконання судових рішень
16:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:03 - Законопроєкт про страхування військових ризиків завершать на початку 2026 року – НБУ
16:00 - Мі-8 як економічний актив
16:00 - Цибуля продовжує дешевшати: скільки вона зараз коштує


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32466
Австралійський долар27.8729
Така0.34514
Канадський долар30.1895
Юань Женьміньбі5.9652
Чеська крона2.0367
Данська крона6.5911
Гонконгівський долар5.4197
Форинт0.128813
Індійська рупія0.46882
Рупія0.0025333
Новий ізраїльський шекель13.0402
Єна0.27273
Теньге0.08343
Вона0.028662
Ліванський фунт0.000471
Малайзійський ринггіт10.2562
Мексиканське песо2.308
Молдовський лей2.4818
Новозеландський долар24.3211
Норвезька крона4.1807
Саудівський ріял11.2397
Сінгапурський долар32.5618
Донг0.0015996
Ренд2.4838
Шведська крона4.4897
Швейцарський франк52.7034
Бат1.31598
Дирхам ОАЕ11.4855
Туніський динар14.4006
Єгипетський фунт0.887
Фунт стерлінгів56.3069
Долар США42.1838
Сербський динар0.41876
Азербайджанський манат24.8111
Румунський лей9.6661
Турецька ліра0.9938
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.5679
Болгарський лев25.1723
Євро49.2264
Ларі15.6219
Злотий11.634
Золото176770.37
Срібло2420.69
Платина69402.9
Паладій61385.44

Курси валют, встановлені НБУ на 05.12.2025