Мінветеранів вітає перших ветеранів-випускників з опануванням ІТ-професії

04.12.2020 13:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінветеранів вітає перших 56 ветеранів-випускників з успішним завершенням навчання та стажуванням у віртуальному офісі «Veteranius».
Перш за все, це проект, де дають в руки реальні інструменти.
За 10 тижнів учасники змогли опанувати нову ІТ-професію, розробили власні проекти для портфоліо та покращили рівень англійської мови.
Пройшовши всі етапи навчання та набравши необхідну кількість балів, 37 з них отримали іменні сертифікати.
У подальшому ветерани продовжать свій кар’єрний шлях, отримавши рекомендації для роботи у компаніях-партнерах проекту, а зараз 8 з них вже стажуються в ІТ-компаніях. Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформації і цифровізації Володимир Левчук привітав випускників і наголосив на тому, що Мінветеранів прагне перебудови теоретичного формату у більш практичний або «навчити тому, що вимагає майбутня професія», надаючи конкретні проекти та залучаючи промислові компанії, асоціації і федерації. «Ці 10 тижнів учасники проекту «Veteranius» вивчали різні напрямках ІТ, на практиці спробували себе PM, BA, Front end Dev, і навіть DevOps.
Свої результати вони презентують наприкінці грудня.
Але наша головна мета – це допомогти ветеранам-учасникам проекту в навчанні, отриманні навичок необхідних на ІТ-ринку та сприяти їх подальшому працевлаштуванню.
Кожен з них мав змогу ознайомитись з рядом спеціалізацій, пов’язаних з ІТ»,- зазначив Володимир Левчук. Він також додав, що це лише початок і співпраця між Мінветеранів та "Veteranius" продовжуватиметься.
Зокрема, ветерани-випускники будуть долучатися до створення та тестування ветеранських сервісів Міністерства. «Тому, хто вагається, раджу долучатися до Veteranius.
Завдяки онлайн-формату цей проект може залучити більше ветеранів.
Особисто я вирішив стати бізнес-аналітиком в ІТ.
Спершу займався самоосвітою, але не вистачало практики і команди однодумців.
Тоді й дізнався про проект Veteranius.
У Віртуальному офісі працював над розробкою сайту Мінветеранів», - розповідає ветеран АТО Олександр Величко. Віртуальний офіс - це можливість долучитись до стажування в ІТ віддалено і на неповну зайнятість.
Варто наголосити і на тому, що це є одним із перших проектів, який проводився повністю в онлайн-режимі та під час карантинних умов.
Під час проекту учасники повністю занурюються/поглиблюються/залучаються у робочий процес за підтримки менторів - досвідчених розробників.
Окрім цього, для них організовані постійні заняття з англійської та із психологами.
Це все сприятиме подальшому професійному розвитку ветеранів у сфері ІТ та забезпечить отримання постійної роботи. Нагадуємо, що до 5 грудня триває набір до команди Спецпризначенці 12, створеної за підтримки Програми реінтеграції ветеранів IREX та Державного департаменту США.
Завдяки їй 12 ветеранів та ветеранок відчують, що таке робота в умовах ІТ-компанії з реальними проектами та дедлайнами. Реєстрація на програму Спецпризначенці 12: https://bit.ly/2I2MYBT. Другий набір до віртуального офісу "Veteranius" стартуватиме в січні 2021 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Dancing figures, bids,
A financial orchestra,
Money in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Китай і США домовилися про взаємне зниження мит
17:00 - Дрон атакував ядерний об'єкт в ОАЕ
15:35 - Один із ключових у московії виробників деталей для дронів та ракет оголошує банкрутство
14:50 - Іранські танкери продовжують ходити через Ормуз попри блокаду США – ЗМІ
14:00 - Суд відібрав у товариства мисливців і рибалок великі угіддя у заказнику на Вінничині
13:25 - "Розстріляне відродження": Нацбанк увів в обіг дві нові пам’ятні монети
12:51 - НПЗ, "Елма": по яких підприємствах вдарили дрони під час масштабної атаки на Москву і область
11:58 - Один з лідерів авторинку України хоче купити приміщення в інноваційному парку UNIT.City
10:59 - Суд наказав компанії Ахметова заплатити "Укренерго" 15 мільйонів боргу
10:00 - Кулеба озвучив масштаб непрацюючих підприємств на прифронтових територіях
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.05.2026
18:00 - Проти Amazon подали позов за відмову відшкодувати витрати, пов’язані з митами Трампа
17:07 - США не продовжували дозвіл на купівлю російської нафти
16:02 - Суд зобов'язав московія заплатити компанії 26 мільйонів за упущену вигоду щодо вітропарків
15:01 - OpenAI надасть доступ до ChatGPT+ для усіх мальтійців після угоди з урядом
14:00 - Китайська телекомпанія придбала права на трансляцію ЧС-2026 за $60 мільйонів
13:40 - Експорт нафти Іраком впав у 9 разів через Ормуз
12:30 - Танкери ОАЕ з газом зникають біля Ормузу і спливають уже за протокою
11:20 - Трамп заявив, що Сі згоден: Іран має відкрити Ормуз
10:10 - Куба вирішила вдвічі підняти ціни на пальне на закритих заправках
10:00 - Щотижневий дайджест
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року


Більше новин