Деякі особливості маркування алкогольних напоїв

04.12.2020 08:20 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до п. 1 ст. 15 Закону України від 12 травня 1991 року № 1023-XII «Про захист прав споживачів» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 1023) споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.
Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги).
Серед переліку відомостей, які мають бути зазначені в інформації про продукцію, зазначено дату виготовлення.
Згідно з п. 2 ст. 15 Закону № 1023 інформація, передбачена частиною першою ст. 15 Закону № 1023, доводиться до відома споживачів виробником (виконавцем, продавцем) у супровідній документації, що додається до продукції, на етикетці, а також у маркуванні чи іншим способом (у доступній наочній формі), прийнятим для окремих видів продукції або в окремих сферах обслуговування.
Статтею 11 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) визначено вимоги щодо маркування алкогольних напоїв, зокрема згідно з пунктів 1 та 2 ст. 11 Закону № 481 на видимій стороні етикетки, або контретикетки, або корка, або пляшки (іншого посуду) горілки, лікеро-горілчаних виробів, виноробної продукції, у тому числі сидру і перрі (без додання спирту), які реалізуються в Україні, в обов’язковому порядку зазначається дата виготовлення виробу.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Додати коментар

Користувач:
email:





Interest rates shift
Credit, mortgages, loans adjust
Borrowers beware

- Fin.Org.UA

Новини

12:31 - Чи є об’єктом оподаткування сума поворотної фінансової допомоги (позики), отримана фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність?
12:17 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
12:14 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
12:13 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
12:10 - Коли вважається врученим ППР
12:09 - Суб’єкт господарювання уклав з органом виконавчої влади договір сервітуту: чи сплачувати плату за землю?
12:08 - Які документи необхідно надати для отримання ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів чи рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
12:06 - Комунікаційна податкова платформа – зручний механізм взаємодії між податковими органами і представниками бізнесу
12:02 - Заробітна плата виплачується систематично: порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку ЮО або додатка ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД
12:00 - Чи можуть податкові агенти подати уточнюючий Розрахунок ЮО або Розрахунок ФОП/НПД за періоди, за якими минув строк позовної давності?
11:59 - Резидент Дефенс Сіті: застосування пільгових правил
11:58 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,1 млрд гривень
11:56 - За користування надрами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету на 27,8 відс. більше рентної плати ніж торік
11:55 - Плата за землю: надходження від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 4,6 млрд гривень
11:55 - Трамп пригрозив "величезними економічними наслідками" країнам, які підтримують Іран
11:53 - Робоча зустріч податківців Дніпропетровщини з платниками Кам’янського району
11:52 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з бізнесом ризики штучного «дроблення бізнесу»
11:51 - Надходження з ПДФО зросли на 18,7 %
11:49 - Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу. Відповідно до п.п. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога – це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування
11:48 - "Російський слід" і нова оборонна Україна: Олег Крот про майбутнє українського ВПК
11:25 - Нафта відреагувала на глухий кут навколо Ірану
10:55 - Транзит українського зерна через Румунію сповільнився: які причини
10:45 - Держборг США – 40 трильйонів доларів
10:15 - Після атаки московія знеструмлення у Києві та шести областях: увечері просять економити світло
09:55 - московія вдарила по продуктових складах в Борисполі
09:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:25 - ЗАЕС знову пережила блекаут, ризики для ядерної безпеки посилюються – Енергоатом
09:00 - Енергетики розповіли про ситуацію зі світлом в Києві після масованого обстрілу московія
08:30 - Альтернативні інвестиції: переваги та ризики
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.08.2026


Більше новин