Оператор ГТС України анонсував запуск нової платформи прозорості

04.12.2020 03:00 | Оператор ГТС України

3 грудня 2020 року, м.Київ – Наприкінці листопада Оператор ГТС України (ОГТСУ) провів дві онлайн-зустрічі  з іноземними та українськими  замовниками послуг транспортування природного газу. На заходах компанія розповіла про нові сервіси, реалізацію послуги short-haul, впровадження електронних аукціонів, а також анонсувала запуск платформи прозорості ОГТСУ.

“Зараз ми активно працюємо над розробкою платформи прозорості, що дасть змогу клієнтам завжди мати відкритий доступ до агрегованої інформації про фізичні та комерційні потоки через міждержавні точки з’єднання та ПСГ, замовлені потужності, споживання та видобування природного газу, – розповів начальник управління роботи з замовниками ОГТСУ Андрій Прокоф’єв. – В межах платформи буде забезпечена функція оперативного оновлення даних, а також можливість обрати історичну інформацію з початку року з необхідною розбивкою на добові чи місячні значення. Запуск тестової версії платформи прозорості намічений до кінця 2020 року».

Серед досягнень 2020 року  у сфері транспортування газу ОГТСУ відзначив:

Запуск віртуальних точок міждержавного з’єднання на кордоні з Угорщиною та Польщею, за допомогою чого вдалося імпортувати 3,6 млрд куб. м газу за механізмом бекхолу. Відкриття доступу до зрідженого газу з LNG-терміналів у Греції та Туреччині для України. Так, у серпні відбувся перший транзит газу через Трансбалканський коридор з Греції в Україну. Впровадження нового сервісу short-haul, який дозволив протранспортувати 6,1 млрд куб. м  газу у 2020 р. Впровадження електронних аукціонів розподілу потужності — RBP (Угорщина) та GSA(Польща).

 Коментуючи ключові плани на наступний рік генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон зазначив: «Ми зосередимося на підвищенні ефективності роботи ГТС та створенні умов для розвитку конкурентного та ліквідного  газового ринку в Україні згідно європейських правил. У фокусі уваги – розвиток роботи газової біржі, створення нових маршрутів для імпорту природного газу в Україну з суміжних держав на гарантованій основі, повний перехід на енергетичні одиниці, підтримка відкриття ринку природного газу для населення та ТКЕ, а також робота над впровадженням механізму нейтральності. Ці заходи необхідні для розбудови регіонального газового хабу в Україні, а отже – для подальшої лібералізації та підвищення ліквідності газового ринку.»

Презентація, що демонструвалась під час зустрічі з замовниками: ENG, УКР

Запис Оператор ГТС України анонсував запуск нової платформи прозорості спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Метушня в банку
Гроші пливуть як ріки
Доходи ллються

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 16 лютого: підозра Галущенку, енеогопідтримка для будинків та рекордий експорт російської нафти до КНР
20:40 - Угорщина просить Хорватію пропустити нафту московія після зупинки через Україну
20:20 - Податківці розповіли, як саме виявляють "дроблення" бізнесу
19:42 - В Міненерго відбулось чергове засідання ЕнергоШтабу
19:42 - У Херсоні перевірили будівництво "підземних шкіл": усі з порушеннями
19:42 - "Якби захотів – втік": Галущенко пояснив, чому його затримали саме при перетині кордону
19:33 - Галущенко намагався оскаржити "незаконне затримання" – суд залишив його під вартою
19:20 - В Україні 17 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:15 - Перебої зі світлом та морози скоротили потік відвідувачів у ТРЦ – голова УРТЦ
19:12 - У Києві знесуть автомийку та шиномонтаж через близькість до річки Либідь
19:01 - Zara закрилась у ТРЦ Дніпра: що стало причиною
18:50 - Внутрішній ринок електрокарів: які моделі найчастіше купують в Україні
18:35 - "Зроблено в Україні": уряд розподілив 5,6 мільярда гривень на підтримку бізнеса
18:35 - Олексій Соболев: Уряд розпочав фінансування програм «Зроблено в Україні» у 2026 році
18:20 - Індія заарештувала танкери Ірану, які перебувають під санкціями США
18:05 - Денис Шмигаль провів зустріч із сенаторами США Річардом Блюменталем та Шелдоном Вайтгаусом
18:00 - Ігор Зубович: збереження біорізноманіття — стратегічний пріоритет України на шляху до ЄС
17:57 - БЕБ заявляє, що змінює модель роботи
17:50 - В Києві ще 100 будинків лишаються без опалення після атаки 12 лютого
17:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 17 лютого
17:30 - Уряд розширив програми підтримки енергетичної стійкості житлового сектору
17:20 - Уряд змінив розмір "Національного кешбеку" за купівлю українських товарів
17:10 - Уряд розширює програми енеогопідтримки для будинків – Свириденко
17:10 - Онлайн-продавці зможуть автоматично видавати чеки покупцям під час післяплати
17:00 - Уряд оновив програму «Національний кешбек»: з 1 березня запрацює диференційований кешбек 5% і 15%
16:50 - Андрій Пишний: «Інновації, перевірені війною: Україна стає експортером безпекових і фінансових рішень»
16:50 - Трамп подав судовий позов на Гарвард
16:46 - В Україні планують нове управління відходами руйнувань внаслідок війни
16:40 - Приватну власність не вилучатимуть: Мінрозвитку пояснило, яку нерухомість шукає під житло для ВПО
16:32 - Які пільги щодо сплати земельного податку встановлені для фізичних осіб?


Більше новин