ОГТСУ забезпечує комфортні сервіси для клієнтів: замовники послуг транспортування газу можуть поновлювати фінансове забезпечення в режимі «23/7»

03.12.2020 23:54 | Оператор ГТС України

грудня 2020 року, м.Київ – На запит Оператора ГТС України АБ «Укргазбанк» підтвердив дію порядку обробки електронних розрахункових документів у режимі «23 години на добу сім днів на тиждень» між банківськими установами учасниками Системи електронних платежів (СЕП) Національного банку України. Таким чином, замовники послуг транспортування ОГТСУ можуть скориставшись системою банку, поновлювати своє фінансове забезпечення і здійснювати необхідні розрахунки «23/7».   

Наразі система АБ «Укргазбанк» доступна для обробки міжбанківських переказів коштів у період з 00:00 до 23:00 щоденно. Такий режим роботи дозволяє трейдерам оперативно реагувати на відхилення номінацій та здійснювати необхідні розрахунки протягом доби. 

«Ми звернулися до АБ «Укргазбанк» з проханням підтвердити режим роботи, який дозволяє замовникам послуг транспортування газу ОГТСУ проводити розрахунки в системі майже цілодобово. Згідно наданої інформації, наразі наші клієнти не мають обмежень щодо поповнення фінансового забезпечення та здійснення необхідних розрахунків для ефективного управління своїм портфоліо. Таким чином, карантинні обмеження у роботі банківських установ не впливають на порядок розрахунків з ОГТСУ за надані послуги», – зазначив комерційний директор Оператора ГТС України Євген Тодоров

Нагадаємо, що  СЕП Національного банку України перейшла на розширений регламент роботи з 03 серпня 2020 року. Це передбачає доступність системи для проведення міжбанківських платежів 23 години на добу 7 днів на тиждень (23/7). Виконання банками міжбанківського переказу коштів через СЕП у режимі 23/7 є добровільною опцією. На прохання ОГТСУ АБ«Укргазбанк» підтвердив рішення щодо впровадження такого регламенту роботи в установі. 

Запис ОГТСУ забезпечує комфортні сервіси для клієнтів: замовники послуг транспортування газу можуть поновлювати фінансове забезпечення в режимі «23/7» спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red candlesticks fall,
A symphony of losses,
Fear grips the market.

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - В НАН заявили, що до ремонту мосту Патона потрібно братися невідкладно
17:20 - Юрист розповів, чи висунули обвинувачення для раніше затриманих в Угорщині співробітників Ощадбанку
16:15 - Торік в Україні жінки очолили третину нових компаній: в яких сферах
15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ
21:00 - Новини 6 березня: захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині та нафта по 90 доларів за барель
20:30 - Саудити різко підняли ціни на нафту для Європи та Азії
20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
20:05 - Мінрозвитку запускає проєкт "Контроль публічних інвестицій"
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст


Більше новин