Відбулось засідання Наглядової Ради Проекту енергетичної безпеки Агенції США з міжнародного розвитку

03.12.2020 23:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Засідання Наглядової Ради відкрив директор місії Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та Білорусі Джим Хоуп, який підкреслив, що Сполучені Штати підтримували та будуть і надалі підтримувати Україну у зміцненні її енергетичної безпеки та здійсненні ключових реформ.
85 мільйонів доларів США було виділено Україні як технічну допомогу для запровадження відкритих та конкурентних енергетичних ринків та підвищення стійкості енергопостачання, що сприятиме значному економічному розвитку України. Виконуючий обов’язки Міністра енергетики Юрій Бойко висловив глибоку подяку за багаторічну підтримку Уряду США та USAID з реалізації реформ енергетичної галузі України, а також продуктивну роботу Проекту енергетичної безпеки з Міністерством енергетики упродовж останніх двох років. «Наша зустріч відбувається у час, коли економіки практично всіх країн опинились у важкому стані в результаті негативного впливу COVID-19 на економічну активність.
І наразі ми вирішуємо надзвичайно складні проблеми в енергетичному секторі, що виникли внаслідок системної кризи в багатьох секторах економіки, посиленої COVID-19.
Така важка ситуація стала черговим нагадуванням, що системність реформування енергетичного сектору та реагування на появу нових викликів є одним з ключових завдань нашого Міністерства», - сказав Юрій Бойко. Очільник Міністерства наголосив, що виклики сприймаються командою Міністерства енергетики як нові можливості, тому за останній час Міністерством уже проведено масштабну роботу з реформування енергетичної сфери, зокрема йдеться про електроенергетичний та газовий сектори. Під час засідання Наглядової Ради було представлено результати діяльності Проекту за ключовими напрямками, зокрема це електроенергетика, газ, централізоване теплопостачання. Окрему увагу було приділено планам роботи Проекту на наступний рік з ключовими реципієнтами: Міністерством енергетики, НКРЕКП, Офісом Президента, Комітетом Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ,  Міністерством розвитку громад та територій, НЕК  «Укренерго», ДП «Гарантований покупець», ДП «Оператор ринку» та іншими. З Міністерством енергетики Проект продовжить роботу над стратегічним плануванням  розвитку паливо-енергетичного комплексу, створенням умов для подальшого розвитку конкурентних енергетичних ринків, підвищенням інституційної спроможності Міністерства та забезпеченням належного рівня кібербезпеки критичної інфраструктури енергетичного сектору.

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

12:08 - До трьох фінансових компаній застосовано заходи впливу
11:25 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
11:21 - Транспортний податок: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 55,7%
11:20 - "Укрзалізниця" запускає новий регіональний поїзд
11:19 - Податкова знижка: за яких умов та за якими витратами можна отримати
11:17 - Модернізуємо Електронний кабінет разом!
11:04 - Мета запровадження системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)
11:03 - Чи переноситься граничний строк сплати податків і зборів, якщо останній день строку сплати припадає на вихідний або святковий день?
11:03 - Для стабілізації ринку праці після війни Україна має залучити 3 мільйона осіб – уряд
11:02 - У разі надання в оренду частини приміщень суб’єкт господарювання – власник нерухомого майна подає Заяву за ф. № 20-ОПП
11:01 - Терміни та порядок розгляду адвокатських запитів у контролюючих органах
10:59 - Як здійснюється зарахування коштів на єдиний рахунок та їх перерахування з єдиного рахунку?
10:58 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:57 - У якому розмірі встановлюються ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
10:56 - Який номер та символи фіскального чека, виданого РРО, необхідно вводити для пошуку в Реєстрі «Пошук фіскального чека»?
10:55 - За якою формою платники ПДФО подають заяву про відмову від застосування ПСП?
10:53 - Оподаткування ПДФО доходів, отриманих від продажу рухомого/нерухомого майна або у вигляді спадщини (подарунку): як визначається резидентський статус фізичної особи
10:51 - Чи оподатковується ПДФО сума коштів, яка виплачується ЮО – боржником згідно договору про відступлення права вимоги на користь ФО – нового кредитора?
10:49 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів та сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
10:47 - До уваги первинних водокористувачів!
10:46 - Платнику ПДФО згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін виплачуються аліменти: відображення у додатку 4ДФ до Розрахунку
10:45 - Заява про застосування спрощеної системи оподаткування: особливості заповнення платниками, які планують здійснювати ЗЕД
10:43 - Рентна плата: за користування радіочастотами до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло 563,0 тис. гривень
10:42 - Рентна плата за користування надрами: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 39,4%
10:41 - ФОПи Дніпропетровщини спрямували до бюджетів громад майже 2,7 млрд грн єдиного податку
10:40 - «Зелений коридор» та податковий супровід: ДПС запровадила нові стандарти обслуговування ветеранів
10:36 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
10:34 - Разом зміцнюємо економіку Дніпропетровщини: податкова служба підтримує ветеранське підприємництво
10:33 - Покровський Центр обслуговування платників Синельниківської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області тимчасово призупинив свою роботу
10:33 - Telegram оскаржує розпорядження уряду Індії про тимчасове блокування


Більше новин