Сергій Шкарлет: Захист учасників освітнього процесу завжди в центрі уваги МОН

03.12.2020 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Захист учасників освітнього процесу завжди в центрі уваги Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти і всіх структурних підрозділів сфери Міністерства.
На цьому наголосив очільник МОН Сергій Шкарлет під час прес-брифінгу в онлайн-форматі сьогодні, 3 грудня. «МОН було підписано Меморандум про співробітництво з п’ятьма провідними страховими компаніями України.
Згідно з документом учасникам освітнього процесу надаються пільгові умови страхування від коронавірусної інфекції.
Окрім цього, Міністерством розроблено законопроект про додаткові гарантії педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів освіти, пов"язані з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID-19).
І сьогодні в Офісі Президента цей проект доопрацьовується та буде поданий до Парламенту як пріоритетний від Президента України», – повідомив Сергій Шкарлет. Також він нагадав, що за ініціативи МОН Уряд виділив майже 540 млн грн для шкіл на закупівлю дезінфекторів для рук і поверхонь.
Рішення допомагає підтримувати безпечні умови для навчання під час карантину та проводити санітарні й дезінфекційні заходи задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19. Окрім цього, за словами Сергія Шкарлета, Уряд надав можливість місцевим радам використовувати залишки коштів освітньої субвенції попередніх років саме на закупівлю засобів захисту індивідуального захисту та дезінфекторів. «У проекті Держбюджету наступного року закладено 1 млрд гривень на боротьбу з гострою респіраторною хворобою (COVID-19) у частині організації захисту педагогічних та науково-педагогічних працівників», – зазначив очільник МОН. Сергій Шкарлет розповів, що сьогодні в усій країні встановлено «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки.
Дитячі садочки та 1-4 класи закладів загальної середньої освіти працюють у звичайному режимі, з дотриманням усіх норм карантинних обмежень.
Заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти, якщо більш ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти перебувають на самоізоляції через контакт з особою, в якої підтвердили COVID-19.
Закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною або дистанційною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять.
Важливо, що відвідувати заняття учні профтехів чи студенти вишів можуть групами не більш ніж 20 осіб. Нагадаємо, Google Україна за активної підтримки МОН організувало безоплатне навчання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за курсом «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії».

Додати коментар

Користувач:
email:





Speculation game,
Buy low, sell high, hope to win,
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 березня: долар поставив третій рекорд за тиждень, Трампа зобов'язали повернути "тарифні переплати"
20:30 - Один з найбільших ТРЦ Києва Dream хочуть продати за $100 мільйонів – ЗМІ
20:15 - На Львівщині до літа планують добудувати меблевий завод
20:00 - США вперше в унісон з московія виступили проти засудження атак на енергетику України
19:43 - Уряд збирається корпоратизувати "Східний гірничо-збагачувальний комбінат"
19:30 - Україна та Австрія відновили роботу міжурядової комісії з питань торговельно-економічних зв’язків та провели бізнес-форум
19:30 - Країни Перської затоки чекає скорочення видобуток нафти через блокаду Ормузу
19:20 - Денис Шмигаль: Україна пройшла найскладнішу зиму в історії незалежності
19:00 - В Україні вдалось відновити третину пошкоджених генераційних потужностей після атак московія
18:55 - Аграрії забезпечені пальним на місяць – ЗМІ
18:45 - Фондовий ринок знизився на тлі ризиків війни на Близькому Сході та інфляції
18:35 - Україна та Австрія розвиватимуть співпрацю у сфері відновлювального водню, – Денис Шмигаль
18:30 - В "Укренерго" повідомили, як діятимуть графіки відключень світла 6 березня
18:22 - Macroeconomic and Monetary Review, March 2026
18:22 - Макроекономічний та монетарний огляд, березень 2026 року
18:22 - Мінекономіки та Райффайзен Банк (Україна) підписали заяву щодо розвитку партнерства у сфері енергоефективності
18:18 - За чотири роки чисельність металургів скоротилася вдвічі
18:15 - Танкер в Перській затоці атакували: нафта злетіла більш ніж на 3%
18:10 - В Україні подешевшала морква: яка тепер її ціна
17:50 - Ціна на автогаз пробила 40 грн/л, а на бензин та ДП – стабілізувалася в мережах
17:43 - Вдосконалення інфраструктури ринків капіталу: Комісія підтримала залучення стратегічного інвестора
17:39 - Рада керуючих МАГАТЕ ухвалила резолюцію щодо ризиків для ядерної безпеки через атаки на енергетичну інфраструктуру України
17:35 - Виробника води "Карпатська джерельна" оштрафували на понад 9 мільйонів за обман щодо її походження
17:25 - Курс долара третій день поспіль встановлює історичний рекорд щодо гривні
17:20 - "Дружба" може запрацювати протягом місяця-півтора – Зеленський
17:09 - Україна торік відкрила рекордні за час великої війни 22 нові експортні ринки
17:05 - Правоохоронці викрили розкрадання коштів на водогін у Донецькій області
16:50 - "Укренерго" не отримувало офіційних повідомлень про припинення аварійного електропостачання зі Словаччини
16:37 - Зеленський про нафтопровід "Дружба": Скажу чесно – я б його не відновлював


Більше новин