Олексій Чернишов: Європейський зелений курс – стимул для якісної реформи енергетичної галузі України

03.12.2020 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Європейський зелений курс передбачає, що країни мають розвиватися на основі інноваційних технологій, що не шкодять довкіллю.
Прямуючи до європейської спільноти, Україна має синхронізувати власні стратегії розвитку з цими європейськими принципами.
Велику частину в цій сфері робить Мінрегіон, а саме – підвищення енергоефективності будівель; трансформація вугільного сектору, включаючи перетворення вугільних регіонів на інвестиційно привабливі території; підвищення енергоефективності систем тепло- та водопостачання тощо. Сьогодні Міністерство розвитку громад та територій України провело консультації з європейськими фахівцями, українськими урядовцями, профільними асоціаціями, громадськістю щодо участі України в ініціативі Європейський зелений курс. «Європейський зелений курс – це стимул для України стати сильнішою та ефективнішою.
Під час його реалізації важливо забезпечити конкурентоспроможну та стабільну роботу енергетичної системи шляхом проведення якісної реформи енергетичної галузі.
Ми розуміємо, що для досягнення цих цілей Уряду необхідно синхронізувати національні стратегії розвитку та визначити заходи, які дадуть можливість досягти поставленої мети», – наголошує Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Мета зеленого курсу амбітна: до 2050 року відмовитися від споживання нафти, газу та вугілля. Долучаючись до ініціативи «Європейський зелений курс», Україна вкотре підтверджує незмінність курсу на євроінтеграцію та впровадження європейських цінностей.
«Ми готові зробити посильний внесок та спільними з ЄС зусиллями досягти мети – перетворення Європи на перший у світі кліматично нейтральний континент до 2050 року», – коментує Олексій Чернишов. Щоб Україна прямувала Європейським зеленим курсом, Мінрегіон працює над підвищенням енергоефективності будівель; справедливою трансформація вугільного сектору, включаючи перетворення вугільних регіонів на інвестиційно привабливі території; підвищенням енергоефективності систем тепло- та водопостачання; термомодернізацією будівель; підвищенням мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель; впровадженням технологій будівельного інформаційного моделювання; впровадженням обов’язковості систем енергетичного менеджменту громадських будівель; підвищенням якості водопостачання та зменшення забруднення вод тощо. Окрім того, Мінрегіон розробив Концепцію трансформації вугільних регіонів.
Вона допоможе вирішити проблеми в економічній, соціальній, житлово-комунальній та екологічній сферах, що виникають у вугільних регіонах.
Очікуємо, що Уряд затвердить цей документ до кінця року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears tussle
Market ebbs, flows, unbridled
Chaos in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:13 - На тлі звільнення Федорова очільник PlayCity подав у відставку
20:00 - Новини 16 липня: новий уряд
19:49 - Стартап підтриманий Nvidia був оцінений у 17,5 мільярдів доларів
19:15 - Російські олігархи виводять мільярди доларів закордон через страх конфіскації майна
18:46 - Приватним ППО забезпечено вже понад півсотні компаній
18:10 - Схему резервного забезпечення киян теплом розроблять до кінця грудня
17:37 - Varus дозволили викупити мережу мінімаркетів "Коло" у Буткевича
17:30 - Розширено перелік способів верифікації банками клієнтів для цілей фінансової інклюзії
17:30 - Українські порти обробили за півріччя 42,4 мільйона тонн вантажів
17:19 - Засідання Комісії
17:14 - Іран через хуситів планує закрити "ворота" до Суецького каналу
16:56 - "Вінницяпобутхім" розпочав виробництво під замовлення супермаркетів
16:30 - Чому фінтех завмер перед ШІ
16:30 - Кінець епохи Мінцифри? Призначення Оксани Ферчук стане тестом на зрілість інституції
16:29 - Ворог атакував промисловий об’єкт у Кривому Розі
16:21 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:05 - Рада призначила новий уряд: хто увійшов до економічного блоку
16:04 - Україна та Іспанія обговорили шляхи виходу українських компаній на європейський ринок капіталу
15:46 - Уряд виділив понад 49 мільйонів гривень на ремонт дамби на Дунаї
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.07.2026
14:53 - Кулеба залишає Мінрозвитку: які досягнення відомства відзначив
14:52 - Чи залишиться Україна без хліба через російські удари: аналіз ринку
14:12 - московіяни КАБом пошкодили відділення "Нової пошти" у Краматорську
14:00 - Важливий внесок наших європейських партнерів, який допомагає Україні готувати енергетичну систему до наступної зими
14:00 - Федоров обурився закидами Гетманцева та "Трухи" у свій бік
13:58 - Сумщина отримала перші 28 дизельних генераторів для посилення енергетичної стійкості регіону
13:53 - На тлі атак московія судновласники призупиняють заходи до портів України – ЗМІ
13:05 - Федоров розповів, як Міноборони зекономило мільярди доларів на відкритих тендерах
13:00 - Як живуть українці за кордоном


Більше новин