“Укрзализныця” подписала первый договор о допуске частной тяги

03.12.2020 17:42 | Укррудпром

17:00 03 декабря 2020 года

“Укрзалізниця” подписала первый договор о допуске частных локомотивов к работе на железной дороге. Первым участником эксперимента стала “Украинская локомотивостроительная компания”. Об этом заявил Владислав Криклий, министр инфраструктуры, в ходе Infrastructure Day Европейской Бизнес Ассоциации.

“Украинская локомотивостроительная компания” стала первым участником, отобранным для участия в эксперимента. Еще несколько участников близки к стадии подписания договора, и семь — допущены ко второму этапу отбора.

Напомним, что в конце ноября “Укрзалізниця” наконец-то утвердила текст договора. Хотя согласование договора анонсировалось еще на конец сентября.

Ранее Дарья Сичкарь, менеджер комитета по логистике Европейской Бизнес Ассоциации, в выступлении на одном из отраслевых мероприятий говорила, что допуск частных локомотивов на магистраль приведет к удорожанию перевозок на 4-10% в зависимости от характера груза. Хотя изначально бизнес был настроен возить, не наращивая издержки на транспортировку грузов.

Додати коментар

Користувач:
email:





EU in turmoil
Populist waves across the bloc
What lies ahead?

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.08.2026
14:43 - Масштабна спецоперація: правоохоронці припинили роботу 94 кол-центрів
14:42 - Харківщина та Запоріжжя отримали силові трансформатори від Північної Македонії
14:30 - Як побудувати активну спільноту навколо бренду
14:30 - Uklon запускається одразу в п'яти містах Узбекистану
14:20 - Землетрус зупинив експорт одного з найбільших постачальників кави у світі
14:05 - Мін'юст підрахував активи, конфісковані у підсанкційних осіб
13:45 - Без заправок можуть лишитися цілі райони. Які наслідки ударів московії по АЗС?
13:39 - Henkel демонструє високі показники продажів і прибутку в першому півріччі та підвищує прогноз щодо доходу на 2026 рік
13:30 - Банки забезпечили фінансування проєктів в енергетиці на понад 60 млрд грн
13:25 - На випадок тривалої відсутності тепла: у Києві складають списки людей для переселення
13:20 - Російський НПЗ в Орську зупинився після атаки дронів – ЗМІ
12:52 - До московії прибула перша партія бензину з Індії – ЗМІ
12:40 - Розкрадання надр на Кіровоградщині виявилося більшим: ще 300 мільйонів збитку
12:30 - Новоросійськ залишився без води після атаки дронів
12:23 - До уваги платників військового збору!
12:22 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається юридичною особою податкова декларація платника єдиного податку четвертої групи?
12:20 - Дохід від продажу електроенергії, виробленої з альтернативних джерел енергії генеруючими установками, що належать фізичній особі: сплата ПДФО
12:17 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
12:16 - У разі визначення внутрішнього ідентифікатора об’єкта оподаткування при заповненні Заяви за ф. № 20-ОПП можна враховувати кількість таких об’єктів у порядку їх зростання
12:15 - До уваги фізичних осіб – платників плати за землю!
12:14 - Діє оновлений порядок опрацювання звернень
12:12 - Чи може фізична особа, яка отримала КЕП, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як самозайнята особа?
12:10 - "Тест на витривалість": в Укрзалізниці розповіли про вплив атак московія на роботу компанії
12:08 - Терміни, які передбачені для зберігання поданих документів та податкової звітності в облікових справах (без припинення діяльності)
12:07 - До трьох кредитних спілок застосовано заходи впливу
12:06 - Щодо мінімальних оптових та роздрібних цін на деякі види алкогольних напоїв
12:05 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
12:05 - McDonald's відкрив у Рівному перший ресторан із "МакДрайвом"
12:01 - До уваги податкових агентів!


Більше новин