Прем’єр-міністр: Бюджет цього року буде виконано

03.12.2020 14:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Поточна економічна ситуація дозволяє Україні виконати бюджет 2020 року.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю виданню «Кореспондент». «Податкова служба вже виконала річний план із надходження, митниця поки відстає по планових надходженнях.
Цьому є вагомі причини.
Нам не з першого разу вдалося змінити менеджмент митниці, щоб прибрати зловживання, корупцію та навести порядок в її роботі», — зазначив Денис Шмигаль. Також Прем’єр-міністр підкреслив, що для покриття витрат бюджету цього року є ринок зовнішніх і внутрішніх запозичень — традиційні джерела, якими Україна користувалася впродовж Незалежності. «У нас залишається ще кілька аукціонів з розміщення ОВДП.
Звичайно, це будуть коротко- і середньострокові запозичення, і вони будуть дорожче (під 10-13% річних у гривні), ніж кошти МВФ», — зауважив очільник Уряду. Водночас Денис Шмигаль наголосив, якщо Україна знатиме дату приїзду місії МВФ та надання наступного траншу, то бридж-кредити є цілком робочим інструментом. «Крім того, залишається можливість до 15 грудня вийти на ринок зовнішніх запозичень.
Це теж будуть короткі позики, до півроку.
Обсяги залежать від виконання бюджету й розміру його дефіциту.
На внутрішньому ринку це може бути 50-60 млрд грн, на зовнішньому — близько 1 млрд доларів», — зазначив Прем’єр-міністр. Денис Шмигаль підкреслив, що Уряд розраховує на оприлюднення дати приїзду місії МВФ вже цього року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ризики –
Щоденні випробування
Для інвесторів

- Fin.Org.UA

Новини

10:32 - Платник має заборгованість по відповідному податку (збору), але платіжною інструкцією спрямовує кошти на сплату поточних грошових зобов’язань: черговість зарахування коштів
10:31 - Електронний кабінет – інструмент цифрової взаємодії, який надає широкий спектр можливостей
10:30 - Протягом першого півріччя надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини перевищили 90,3 млрд гривень
10:29 - Ветеранська спільнота податкової служби Дніпропетровщини: єдність у турботі та готовності бути поруч
10:27 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
10:26 - ПДВ-пільги для оборонних товарів: уточнено правила застосування звільнення від податку
10:24 - Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загального фонду державного бюджету перевищили 717,7 млрд грн
10:00 - московія повністю знищила склад MOYO внаслідок атаки 2 липня
09:45 - Нафта відреагувала на прогрес Ірану та США у переговорах щодо Ормузу
09:15 - Україна атакувала великий НПЗ, який забезпечує пальним Москву
09:00 - Через наслідки удару московія у Києві перекрили рух у кількох районах, транспорт курсує зі змінами
09:00 - Місце під сонцем: в Україні побудували більше СЕС, ніж країна втратила через війну
08:30 - Без шлюбу, але не без наслідків: спільне життя може коштувати частини бізнесу
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:45 - З міркувань безпеки "WOG" закриває частину АЗС на ніч: у яких областях
22:28 - Установлено вимоги щодо управління ризиком третіх сторін для банків, надавачів платіжних послуг та страховиків
20:25 - Олексій Соболев представив у Верховній Раді оновлені підходи до бронювання військовозобов’язаних
20:00 - Новини 1 липня: Смілянський залишиться на посаді, росіяни знищують урожай України
19:50 - ОПЕК+ може знову наростити видобуток нафти попри падіння цін
19:20 - Найбільша приватна мережа АЗС Сибіру повністю припинила продаж бензину
18:50 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 2 липня
18:30 - Танкери московія освоїли маршрут повз німецькі курорти – Bild
18:10 - США та Іран провели переговори про правила проходу суден через Ормуз
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "ФК "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:37 - Нові можливості для бізнесу: компаніям дозволять віддавати роботу на аутсорсинг
17:36 - У Європі авіакомпанії попередили про можливий зрив літнього сезону: яка причина
17:20 - Іран застеріг судна "непоправними наслідками" за обхід його маршрутів Ормузу
16:45 - Паливна криза: московія розпочала імпортувати бензин з Індії


Більше новин