Индийская JSW Steel продолжает марафон по покупке земли под свой новый меткомбинат-гигант в штате Одиша

03.12.2020 13:12 | Укррудпром

12:30 03 декабря 2020 года

Индийская металлургическая компания JSW Steel находится в процессе приобретения участка земли в районе портового города Парадип в штате Одиша для строительства металлургического комбината. Как передает Metalinfo.ru, об этом заявил директор компании по маркетингу и корпоративной стратегии Джаянт Ачарья.

По его словам, JSW Steel планирует построить с нуля металлургический комбинат производственной мощностью 13,2 млн. т в год. Объем инвестиций в проект оценивается в 537 млрд. рупий (около $7,2 млрд.).

JSW Steel собирается приобрести тот самый участок, на котором планировала построить меткомбинат на 12 млн. т в год корейская корпорация Posco. Она подписала меморандум о взаимопонимании с администрацией штата в 2005 г., но по ряду причин проект так и не стартовал и был окончательно закрыт в 2010 г.

Как сообщил Джаянт Ачарья, все разрешения, которые успела получить Posco в связи с данным проектом, перешли на JSW Steel. Однако процесс приобретения участка требует времени. Поэтому сроки начала строительства пока не определены.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

17:59 - Танкер тіньового флоту московія проскочив кріз Ормузьку протоку
17:24 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 13 квітня
16:55 - Стрімкий перехід від дизеля до електрокарів: які авто обирають українці залежно від типу пального
16:50 - У березні інфляція в США зросла найбільше за чотири роки
16:30 - Якими будуть пенсії військових
16:25 - Європа знову наростила імпорт російського газу
16:10 - Майже 10 мільйонів українців із вразливих категорій вже отримали 1500 гривень
15:40 - Уряд спростив процедури закупівель для захисту критичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.04.2026
15:20 - На українському ринку підскочили ціни на моркву: скільки вона коштує
15:10 - У Відні обговорили підготовку до СОР8 Карпатської конвенції
15:05 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:59 - Фактична ціна реалізації природного газу на березень 2026
14:50 - Європа може зіткнутися з дефіцитом авіапального вже за три тижні – FT
14:44 - У березні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на дві компанії
14:35 - Надходження військового збору зросли на понад чверть: які регіони лідирують за сплатою
14:05 - Україна вперше продала електрику до Молдови за новими правилами
13:50 - Арештований будинок ексміністра МВС Захарченка знов хтось незаконно використовує – АРМА
13:39 - До уваги платників податків!
13:37 - Податковий борг: джерела погашення
13:36 - Невірне заповнення полів «Код виду сплати» або «Додаткова інформація запису» реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції: чи можна виправити помилку?
13:36 - Уряд призначив нового голову Митної служби
13:35 - Незалежна професійна діяльність: формування загального оподатковуваного доходу та суми витрат
13:34 - Випадки, в яких не підлягає включенню до річної податкової декларації про майновий стан і доходи дохід фізичної особи від продажу інвестиційного активу
13:32 - Які необхідно платнику надати документи для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску?
13:31 - Створення у паперовій (електронній) формі РРО/ПРРО дублікату касового чеку, у тому числі у разі його втрати, законодавством не передбачено
13:30 - Уряд досі планує підвищити зарплати військовим: проєкт покажуть "за пару тижнів"
13:29 - Чи зобов’язаний благодійник – фізична особа, який внесений до Реєстру волонтерів, отримувати та зберігати документи, які підтверджують надання благодійної допомоги?
13:28 - Орендар земельної ділянки зобов’язаний надавати до органу ДПС копію договору оренди земельної ділянки
13:27 - Чи можна дохід від продажу об’єктів нерухомості, який підлягає оподаткуванню ВЗ, зменшити на документально підтверджені витрати на придбання такого об’єкта?


Більше новин