Страховой рынок Кыргызстана за 9 месяцев 2020 года сократился на 10%

03.12.2020 12:06 | forinsurer.com ... все о страховании

На конец третьего квартала 2020 года валовые премии рынка страхования Кыргызстана составили 658.58 млн. сомов, снизившись более чем на 10%, согласно данным, опубликованным Государственной службой регулирования и надзора за финансовым рынком при Правительстве Кыргызской республики.

При этом падение объемов было зафиксировано по всем основным сегментам, кроме обязательного страхования и страхования жизни. Сильнее всего кризис, связанный с пандемией коронавируса, сказался на личном страховании, объемы которого упали на 37.51%. В то же время необходимость в обязательном страховании позвонила этому сегменту вырасти на 12% несмотря на снижение экономической активности.

С другой стороны, выплаты по рынку в целом остались почти на уровне третьего квартала 2019 года с небольшим ростом на 1%, до 125.58 млн. сомов. Однако, в разрезе сегментов, выплаты в страховании имущества и ответственности сильно просели.

Из 14 компаний, работавших на рынке Кыргызстана на конец третьего квартала, негативной динамики с точки зрения объема премий избежали НСК и АТН-Полис. Стоит отметить, что они входят в ТОП-5 страховщиков, а темпы роста объемов НСК были рекордными (+47.71%). В то же время рыночная доля лидера, компании ИНГОССТРАХ, снизилась почти на 6%, а собранные премии упали более чем на 26% по сравнению с показателем на конец третьего квартала 2019 года.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Savings account safe,
Small interest, no risk to take,
Rainy day fund saved.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 лютого: В Україні суттєво знизився дефіцит електрики, Apple обмежує покупки для росіян
20:41 - Олексій Соболев: Україна впевнена у якості своєї продукції, і це підтверджується стабільним експортом на ринок Європейського Союзу
20:40 - США витісняє українську кукурудзу зі світових ринків – ЗМІ
20:15 - Держпраці змінить підхід до інспектування роботодавців – Мінекономіки
19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:45 - Цифровізація та ризик-орієнтований підхід стануть основою реформи Держпраці
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:26 - Анатолій Куцевол показав Єврокомісарці з питань рівності пошкоджену московитськими атаками Дарницьку ТЕЦ
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:37 - Наказ Мінекономіки від 11.02.2026 № 2321 «Про затвердження Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки»
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:55 - Енергетична стійкість країни: як зростає розподілена генерація в регіонах
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам


Більше новин