Закон щодо лібералізації застосування РРО прийнято

03.12.2020 10:37 | Fin.Org.Ua

Павлоградсько-Синельниківський відділ організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що 01 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято законопроект № 4439-д (доопрацьований) «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (далі – (Закон).
Ухваленим Законом:
► визначено ліміти для фізичних осіб – підприємців (ФОП) – платників єдиного податку, виходячи із встановлених законом на 1 січня податкового (звітного) року розмірів мінімальної заробітної плати:

I група – 167 розмірів мінімальної заробітної плати замість 1 млн грн;
II група – 834 розміри мінімальної заробітної плати замість 5 млн грн;
III група – 1 167 розмірів мінімальної заробітної плати замість 7 млн грн.;

► скасовуються норми щодо застосування механізму «кешбек»;
► відтерміновується до 01 січня 2022 року обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО)/програмних РРО (ПРРО) для ФОП, які є платниками єдиного податку другої – четвертої груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування. З цього переліку виключено інтернет-торгівлю, роздрібну торгівлю вживаними товарами, діяльність ресторанів та кафе, туристичні агентства та операторів, готелів, реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), продаж автозапчастин.
► подовжується до 01 січня 2022 року застосування понижених розмірів фінансових санкцій за порушення суб’єктами господарювання окремих вимог закону щодо використання РРО/ПРРО під час проведення розрахункових операцій;
► передбачається незастосування РРО/ПРРО під час надання дистанційних послуг, розрахунки за які здійснюються виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Cryptocurrency
Unpredictable markets
Risk and reward high

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - Гана готується забрати частку "Лукойлу" в ключовому нафтовому проєкті
12:40 - "Київстар" переобрав раду директорів: до неї увійшов ексдержсекретар США Майк Помпео
12:30 - Як вимоги ЄС налякали податковий комітет
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 13 травня
12:12 - Кондитерський ринок: аналітики з’ясували, хто "знімає вершки"
12:00 - Топ-10 компаній оптової торгівлі за рік збільшили сукупний дохід на 23%
11:55 - «Податок на Google» приніс Україні понад 6,9 млрд грн за чотири місяці 2026 року
11:50 - Танкер з газом Ірану прорвався крізь лінію блокади США
11:45 - До фінансової установи застосовано захід впливу
11:42 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:40 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій
11:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
11:37 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
11:35 - Переваги електронного листування
11:32 - московіяни вдарили по критичній інфраструктурі на Харківщині – без світла 4500 абонентів
11:31 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
11:28 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
11:23 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
11:23 - Реквізити бюджетних рахунків та рахунків для сплати єдиного внеску для платників Дніпропетровської області
11:22 - Відчуження об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, протягом 10 робочих днів після їх придбання: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:21 - ФОПом на загальній системі оподаткування отримано дохід від видів діяльності, не зазначених в реєстраційних даних платника податку: оподаткування
11:20 - В яких випадках сума доходу, отриманого фізичною особою від продажу земельної ділянки, не підлягає оподаткуванню ПДФО?
11:19 - Юридична особа – нерезидент є власником земельної ділянки: сплата земельного податку
11:18 - Про перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у ППР та даними, підтвердженими платником
11:16 - Яка застосовується відповідальність за видачу фіскального чека, в якому відсутній реквізит цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої?
11:15 - Чи застосовується ПСП до заробітної плати фізичної особи, яка зареєстрована ФОПом?
11:15 - Концесія у порту Чорноморськ: Мінрозвитку оголосило про перехід до наступного етапу
11:13 - Рієлторам необхідно надсилати до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості
11:12 - Які форми фінансової звітності подають платники податку на прибуток, що складають фінансову звітність за національними стандартами?
11:05 - Українці почали частіше купувати бензинові авто: які нові та вживані моделі обирають


Більше новин