Відновлення нафтогазового видобутку на шельфі Чорного моря підвищить потенціал України у використанні своїх надр, - Роман Абрамовський

02.12.2020 19:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Минулого тижня Урядом схвалено рішення, яке суттєво вплине на енергетичну незалежність України та сприятиме розблокуванню наявного потенціалу надр України, зростанню економіки, наповненню бюджету та залученню інвестицій.
Документ надає можливості для НАК «Нафтогаз України» проводити розробку нафтогазоносних надр з подальшим видобуванням нафти і газу на континентальному шельфі у межах виключної економічної зони України. «Варто визнати, що Україна неефективно використовує потенціал своїх надр.
 А рішення Уряду дає «зелене світло» відновленню видобутку на шельфі.
Це ключ до досягнення повної газової незалежності, що є важливою складовою безпеки країни.
Залучення Нафтогазу дозволяє розпочати розвідувальні роботи вже у 2021 році», - повідомив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський. За його словами, Україна має потенціал повторити і навіть перевершити успіх сусідніх країн – Румунії та Туреччини, які відкрили значні родовища на Чорному морі. Також Роман Абрамовський зауважив, що Уряд націлений розпочати розробку інших великих нафтогазових ділянок в Україні, які довгі роки залишаються «сплячими», та планує найближчим часом розглянути можливість передачі Юзівської ділянки в освоєння Нафтогазу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors beware
Financial markets can be cruel
Risk and reward dance

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 2 липня: масовані атаки московія по бізнесу
19:50 - Tesla зафіксувала рекордний квартал за обсягами поставок
19:25 - Вартість відновлення майна "Нової пошти", яке пошкодила московія, становить 1 мільярд гривень
19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:57 - Грузинський НПЗ обіцяє з серпня повністю відмовиться від нафти московія
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:35 - До уваги довірителів ФФБ: роз’яснення Комісії щодо ситуації з ТОВ «ФК «ГЛОБАЛ КАПІТАЛ»
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:33 - Триває розвиток альтернативних джерел енергії: у Хустській лікарні облаштували комплексну систему автономного живлення на базі сонячної станції
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть


Більше новин