Із Державного реєстру фінансових установ виключено чотири компанії за їхньою власною ініціативою

02.12.2020 18:43 | Fin.Org.UA

Національний банк України виключив з Державного реєстру фінансових установ чотири установи – АТ «Гарант-система» (ЄДРПОУ 31725819), ТОВ «Фінансова компанія «Дінеро» (ЄДРПОУ 41350844), ТОВ «Укрпозика» (ЄДРПОУ 43024915) та Повне товариство «Ломбард Хохич М. Д. і компанія» (ЄДРПОУ 36500067) – на підставі поданих ними заяв.

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив такі рішення на засіданні 27 листопада 2020 року.

Зазначаємо, що Національний банк у листопаді анулював усі ліцензії ТОВ «Фінансова компанія «Дінеро» та ТОВ «Укрпозика» за їх власними заявами. Обидві компанії мали ліцензії на надання коштів у позику, в тому числі й на умовах фінансового кредиту.

Також за власною заявою була анульована ліцензія Повного товариства «Ломбард Хохич М. Д. і компанія». Станом на 30 вересня 2020 року обсяг активів установи становив 1,1 млн грн або 0,03% від загального обсягу активів ломбардів (4,1 млрд грн).

Крім того, у вересні цього року за власною заявою АТ «Гарант-система» було анульовано всі ліцензії компанії. У березні цього року Загальні збори акціонерів компанії прийняли рішення про зміну основних видів діяльності на ті, що не пов’язані з послугами в сфері страхування. Компанія зазначила, що передала страховий портфель іншим страховим компаніям. 

АТ «Гарант-система» переважно займалася страхуванням від нещасних випадків (частка у валових страхових преміях - 37,6%), наземного транспорту (крім залізничного) (23,5%), відповідальності перед третіми особами, іншої, ніж передбачена пунктами 12-14 статті 6 Закону України «Про страхування» (19,9%) та страхуванням сільськогосподарської продукції (14,8%). Станом на останню звітну дату, а саме на 31 березня 2020 року, у компанії не було зобов’язань за договорами страхування та/або перестрахування.

Довідково

Виключення небанківської фінансової установи з Реєстру не є підставою для припинення дії укладених договорів про надання фінансових послуг. Фінансова установа й після виключення з Реєстру повинна виконувати свої зобов’язання за укладеними договорами в повному обсязі.

У разі невиконання небанківською фінансовою установою умов договору про надання фінансових послуг після виключення з Реєстру споживач має право на захист своїх прав у порядку, передбаченому законодавством України.

 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bidding, buying, sold,
Money flows like a river,
Fortunes new and old.

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - Boeing розігнав поставки до максимуму з 2018, але головний конкурент досі попереду
20:25 - Продаж Льовочкіну 460 гектарів землі в Карпатах: АРМА перевірить переможців аукціонів
19:55 - Нафта "вибухнула" через протести в Ірані та погрози Трампа до країни
19:46 - московія 13 січня атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури
19:15 - Енергетики повідомили про графіки відключення світла на середу 14 січня
19:01 - У Європі газ подорожчав до максимуму за два місяці: які основні причини
18:55 - Українські банки мають достатній запас капіталу – НБУ
18:50 - Китайський ШІ заходить у Африку: Microsoft каже, США програють ринки
18:25 - У 2025 році на соцвиплати спрямовано 400 мільярдів гривень – Мінфін
18:13 - Всупереч заявам Трампа: московія пообіцяла продовжити нафтову діяльність у Венесуелі
18:03 - Вантажні перевезення російською залізницею — найнижчі з 2009 року
17:50 - "Міністр як бог": що Федоров залишає після себе
17:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 14 січня
17:32 - У Міненерго розповіли, чому не можуть прогнозувати строків переходу на графіки відключень
17:07 - Засідання Комісії
17:06 - Ситуація на правому березі Києва погіршилась до рівня лівого – Yasno
17:00 - В Міненерго пояснили, чому в різних регіонах відрізняється тривалість відключення світла
17:00 - В Міненерго пояснили, чому тривалість відключень світла в різних регіонах відрізняється
16:45 - Рада провалила призначення Шмигаля міністром енергетики
16:40 - Як відкрити ресторан
16:37 - Ліквідація банків: за рік продано активів на 1,5 мільярда гривень – ФГВФО
16:10 - В Україні стартує програма підтримки фермерів трьох прифронтових областей
16:04 - Україна та ООН попросять донорів про додаткове фінансування через обстріли енергетики
15:55 - Міжнародний тиск скоротить нафтові доходи московія на 30 мільярдів доларів – Зеленський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.01.2026
15:25 - В частині приміщень Нацкомісії з цінних паперів полопали труби системи опалення
15:24 - У Чорному морі невідомі дрони атакували чотири танкери – ЗМІ
15:23 - Міністр економіки прокоментував закриття супермаркетів через відключення світла
15:10 - В окремих районах Києва будинки підключають до генераторів великої потужності
15:01 - Американсько-український стартап Haiqu залучив 11 мільйонів доларів інвестицій


Більше новин