Уряд удосконалив процедуру продажу державного майна на електронних аукціонах

02.12.2020 17:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 2 грудня, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Деякі питання організації та проведення електронних аукціонів” “Рішення Уряду зробить електронні аукціони ще більш прозорими та ефективними.
Запропоновані новації сприятимуть удосконаленню здійснення процедури приватизації об’єктів держвласності на електронних торгах.
Також це надасть змогу покращити рівень обслуговування майданчиків покупців та організаторів аукціонів”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. Зокрема, постановою запроваджуються такі новації: можливість здійснення кроку аукціону не лише в ході електронного аукціону, а й на етапі подання закритих цінових пропозицій; встановлення строку повернення сплачених реєстраційних внесків учасникам оператором електронного майданчика; уточнення вимог до операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації; врегулювання питань припинення доступу електронного майданчика до електронної торгової системи; встановлення плати на розвиток електронної торгової системи у відсотках від ціни продажу об’єкта приватизації; уточнення переліку документів, які подаються суб’єктом господарювання комісії для авторизації електронного майданчика; збільшення періоду проведення тестування електронного майданчика адміністратором.

Додати коментар

Користувач:
email:





Wealth and power abound,
In the halls of finance and trade,
Who will be the king?

- Fin.Org.UA

Новини

11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:12 - Щодо виправлення помилок, допущених при заповненні Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою)
11:11 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: чи застосовується відповідальність?
11:08 - Чи підлягають поверненню сплачені суми єдиного внеску у разі дострокового розірвання договору про добровільну участь?
11:07 - Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу
11:05 - ПРРО – зручний і простий сучасний мобільний пристрій
11:03 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Постанова КМУ від 11.12.2029 №1165: зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»
11:01 - Видача розрахункових документів: чому це важливо
11:00 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
10:59 - CRS 2.0: в Україні запроваджують нові правила звітності щодо фінансових рахунків
10:42 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
10:40 - Сербська NIS, що належить московія, отримала нову відстрочку санкцій США, хоча їх запровадили ще в січні
10:10 - Смілянський залишиться на посаді CEO "Укрпошти"
09:50 - Не пройшло й тижня: Україна вдруге атакувала московитський НПЗ в Уфі
09:30 - Ціни на нафту зросли після зриву перемовин США та Ірану
09:00 - московія вночі атакувала 5 АЗС Дніпропетровщини: вирували пожежі, є загибла і поранені
08:30 - Чому ринкових цін не уникнути
08:00 - "Вони нас просто з’їдять". CEO lifecell про конкуренцію, тарифи та нових абонентів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:20 - ФДМУ продав квартиру російського пропагандиста Лєбєдєва в Києві на аукціоні
20:00 - Рада провалила законопроєкт про ворожий софт
19:40 - Euroclear подала позов проти московії з вимого заблокувати відшкодування 220 мільярдів євро
19:11 - ОАЕ виливають на ринок рекордні обсяги нафти після виходу з ОПЕК
18:47 - Національні парки України для туристів: маршрути та локації
18:47 - Німецький бізнес недорахується прибутку через ранній виліт збірної з ЧС-2026
18:30 - МОП та Єврокомісія підтримують Україну в модернізації трудового законодавства
18:25 - Відключення світла 1 липня діятимуть по усій Україні
18:20 - Термін використання накопичених коштів "Нацкешбеку" продовжили на місяць


Більше новин